Apgynė mokyklos vardą

• Audronė PUIŠIENĖ
  • 2012-03-30

Kretingos technologijos ir verslo mokyklos (KTVM) vaikinų tinklinio komanda, treniruojama Valdo Tuinylos, Klaipėdos apskrities profesinių mokyklų tinklinio varžybose užėmė I v.

Kretingos technologijos ir verslo mokyklos vaikinų tinklinio komanda, treniruojama Valdo Tuinylos (stovi trečias iš dešinės), apskrities profesinių mokyklų tinklinio varžybose buvo stipriausia.

Šį titulą KTVM vaikinų komanda, tiesa, kasmet vis – kita, iškovojo jau ketvirtą kartą.

„Tai – puikus rezultatas, žinant, kad tokios varžybos rengiamos tik šeštą sykį“, - laimėjimu pasidžiaugė komandos vadovas.

Varžybose Kretingos atstovai nugalėjo Klaipėdos laivininkų, Tauragės profesinio rengimo centro, Klaipėdos Paslaugų ir verslo mokyklų komandas. „Turiu pripažinti – mūsų komanda visa galva buvo aukštesnė už savo varžovus: išsiskyrėme meistriškumu, technika, komanda – susižaidusi. Dalį nuopelnų skiriu savo kolegai – Darbėnų gimnazijos mokytojui Rolandui Juknevičiui - net keturi šios ugdymo įstaigos auklėtiniai žaidžia mūsų mokyklos komandoje ir gimnazijoje įgytus įgūdžius perduoda kitiems žaidėjams“, - kalbėjo V.Tuinyla.

Jo auklėtiniai, kaip Klaipėdos zonos nugalėtojai, atstovavo respublikinėse varžybose, kur tarp 6 komandų užėmė V v. – nekaip susiklostė burtai, o ir varžovų būta stiprių. Tačiau dėl to KTVM tinklininkai bei jų treneris nenusimena: tarp 36 šalies mokyklų būti stipriausiųjų penkete – geras rezultatas.

KTVM komandos branduolys šiuo metu dalyvauja rajono tinklinio pirmenybėse, kurių lygis, anot V.Tuinylos, yra labai pakilęs ir ne vienai komandai tenka gerokai paplušėti vardan pergalės, o įgytoji patirtis praverčia ir kitose varžybose.