Kaune įvykusiame jubiliejiniame – 50-ajame – Lietuvos badmintono čempionate dalyvavo ir trys Kretingos sporto klubo „Žalgiris“ badmintonininkai – Edgaras Slušnys bei broliai Ernestas ir Giedrius Dimos. Jau įprasta, kad kretingiškiai iš šių svarbių varžybų negrįžta be medalių.

Kretingiškio badmintonininko Edgaro Slušnio pasirodymas Lietuvos badmintono čempionate pateisino klubo ir trenerio viltis.

Vienetų varžybose E.Slušnys pateisino savo trenerio ir tėvo Arnoldo Slušnio viltis: tik po atkaklios finalinės dvikovos, kuri truko 1 val. ir 17 min., Edgaras 1:2 (25:27; 29:27; 15:21) pralaimėjo tauragiškiui Povilui Bartušiui. Dar kartą jų keliai susikirto finalinėse vyrų dvejetų varžybose, kuriose Edgaras rungtyniavo kartu su klaipėdiečiu Donatu Norvilu. Stipresni buvo varžovai: P.Bartušis su vilniečiu Alanu Plavina nugalėjo 2:0 (21:15; 21:4).

Mūsų rajono atstovai broliai E.ir G.Dimos, kuriuos treniruoja Rolandas Juknevičius, tiek vienetų, tiek dvejetų varžybose į ketvirtfinalius neprasimušė – jie pralaimėjo antrajame – aštuntfinalio – etape. Tačiau mišrių dvejetų varžybose Giedriui Dimai nedaug trūko iki sensacijos: jis kartu su tauragiške Gabriele Janušonyte nužengė iki pusfinalio, tačiau žaidžiant dėl bronzos medalių jie pralaimėjo kauniečių Luko Litvino ir Rasos Šalnienės dvejetui.

Beje, šiame čempionate dėl bronzos medalių kovojo ir Kretingoje išugdytas badmintonininkas Saulius Šaltmeris, kuris šiuo metu studijuoja Vilniuje ir atstovauja šiam miestui. Jis kartu su vilniečiu Sergejumi Leonovičiumi 2:0 (21:12; 21:13) nugalėjo klaipėdiečio Kazimiero Dauskurdo ir vilniečio Jono Kačerausko dvejetą bei iškovojo bronzą.