Birštone įvykusiose trečiosiose Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių finalinėse varžybose sėkmingai pasirodė Kretingos rajono sportininkai: susumavus rezultatus, Kretingos miesto seniūnija tarp 54 šalies seniūnijų tapo nugalėtoja, o komandinėje įskaitoje mūsų rajono atstovai buvo treti.

Kretingos miesto seniūnijai žaidynėse atstovavo vyrų, senjorių moterų krepšinio „3x3“, futbolo, paplūdimio tinklinio komandos.

Futbolininkai (Valdas Kvecys, Rokas Butavičius, Mindaugas Anužis, Pranas Meškys, Andrius Burovas, Alvydas Maksvytis, Algirdas Kusas) iškovojo aukštą II v.

Tinklininkai (Ramūnas Kocius, Rokas Mačiulskis, Kazys Mačiulskis) pasipuošė bronzos medaliais, o moterys krepšininkės liko ketvirtos – jos lygiosiomis sužaidė su telšiškėmis, tačiau žemesnę vietą turnyrinėje lentelėje nulėmė burtai. Krepšininkai vyrai liko šešti.

Komandinėje įskaitoje Kretingos sportininkai surinko vienodai - po 69 - taškų su Telšių rajonu, tačiau mūsiškiams atiteko III v. Pirmą vietą užėmė Kelmės rajonas.

Kretingiškiai turi kuo pasidžiaugti: žemesnėse turnyrinės lentelės vietose po jų liko Klaipėdos, Utenos, Jonavos, Šilalės, Lazdijų, Kauno, Vilniaus, Kupiškio, Anykščių, Jurbarko, Šiaulių, Kėdainių, Mažeikių ir kiti rajonai.