Sausio 19 d. „Kretingos” vyrų komanda namuose 82:86 (16:23; 14:20; 29:20; 23:23) pralaimėjo Tauragės „Fortūnai-Agavai“ (8 pergalės, 12 pralaimėjimų). Labai prastai susitikimą pradėjusi „Kretingos“ komanda II kėlinio pabaigoje leido susikrauti 18 taškų persvarą (18 min. 21:39), bet III kėlinio pabaigoje komandas skyrė tik 4 taškai (30 min. 59:63). Įpusėjus IV kėliniui priekyje jau buvo kretingiškiai (34 min. 72:67), bet pralaimėta atkarpa 0:12 leido tauragiškiams vėl susigrąžinti persvarą (37 min. 72:79). Likus žaisti 30 sekundžių po D. Matučio realizuotų trijų baudų metimų komandas skyrė tik taškas (40 min. 82:83). Varžovams realizavus vieną baudos metimą iš dviejų kretingiškiai turėjo galimybę perlaužti rungtynes, bet lemiama ataka baigėsi klaida, ir varžovai greitoje atakoje užbaigė rungtynes.

Šiose rungtynėse Kretingos „Kretingai“ atstovavo: Domininkas Matutis – 22, Linas Jonuška – 17, Deividas Petravičius ir Rytis Zabita – po 14, Kornelijus Stonkus – 7, Tadas Maželis ir Edgaras Danys – po 4, Petras Piekus ir Albertas Valiulis.

Artimiausias rungtynes „Kretingos“ komanda žais sausio 25 d. išvykoje su Klaipėdos LCC tarptautiniu universitetu (13 pergalių, 7 pralaimėjimai), o sausio 26 d. 16 val. namuose susitiks su Panevėžio „Bangene-Aivera“ (8 pergalės, 12 pralaimėjimų).