Ar pritariate, kad centrinis Kretingos miesto stadionas būtų pavadintas Šaulių stadionu?

Į finalinį ketvertą nepateko

• Audronė PUIŠIENĖ
  • 2011-04-15

Nacionalinės ledo ritulio lygos Vakarų diviziono B grupėje užėmę II v. Kretingos „Grifai“ bandė laimę patekti į trijų - Rytų, Vakarų ir Centro - divizionų finalinį nugalėtojų ketvertą, kad galėtų kautis dėl V v. lygos turnyrinėje lentelėje.

Laimėję prieš Panevėžio „Olimpą“ nepakankamu skirtumu, kretingiškiai „užsidirbo“ papildomas varžybas su Kauno „Rest turu“ ir Vilniaus „Ice wind“ – visiškai jiems nežinomomis komandomis.

„Grifai“ rezultatu 4:2 nugalėjo kauniečius (Simonas Gorelis – 2 įvarčiai, Jonas Gorelis, Igoris Kuzminovas – po 1), tačiau apmaudžiai 5:7 (0:5; 3:1; 2:1) pralaimėjo Vilniaus „Ice wind“ ledo ritulininkams. Šiose varžybose Vilius Krakauskas pelnė 3, Jonas Gorelis, Andrejus Lobaškovas – po 1 įvartį.

„Visiškai neregėta negirdėta vilniečių komanda mums kirto pačioje rungtynių pradžioje: per pirmąją varžybų minutę į mūsų vartus jau buvo įskrieję 2 įvarčiai, po 3,5 minutės rezultatas buvo 4:0 vilniečių naudai. Kol susizgribome, kol parodėme savo komandos charakterį, laiko pergalei nebeliko“, - apmaudo neslėpė Kretingos „Grifų“ senbuvis Mindaugas Krakauskas.

Po šio pralaimėjimo kretingiškiai dar turėjo minimalią galimybę patekti į finalinį ketvertą, jeigu „Rest turas“ vilniečius būtų įveikęs ne kitokiu rezultatu negu 2:0 arba 3:1.

Tačiau taip neatsitiko: kauniečiai vilniečiams pralaimėjo 0:2 ir taip Vilniaus „Ice wind“ komandai atvėrė kelią į finalinį B grupės ketvertą, kuris dėl galutinių pozicijų Nacionalinės ledo ritulio lygos turnyrinėje lentelėje kovos balandžio 16-17 d.