Ar pritariate, kad centrinis Kretingos miesto stadionas būtų pavadintas Šaulių stadionu?

Spalio 31 d. „Kretingos“ krepšinio komanda, treniruojama Arimanto Mikaločiaus, 96:69 (24:19; 26:7; 34:15; 17:23) neprilygo „7bet-NKL“ lyderiams „Telšiams“ (8 pergalės), kuriuos treniruoja kretingiškis Povilas Šakinis. Telšiškiai rungtynes pradėjo 8:0, bet kretingiškiai nesutriko ir I kėlinio pabaigoje dar pirmavo 24:17. Tačiau II kėlinį šeimininkai pirmąsias 5 minutes puikiai organizavo žaidimą (18:0) ir nutolo 35:24. Po pertraukos situacija aikštėje nesikeitė, ir šeimininkai, užtikrintai sužaidę antrą rungtynių dalį, išliko vienintele pralaimėjimo nepatyrusia komanda.

Šiose rungtynėse Kretingos „Kretingai“ atstovavo: Mindaugas Stašys (2/6 tritaškiai, 5 rez. perdavimai, 3 per. kamuoliai, 15 naud. balų) – 13, Rytis Zabita (5/7 dvitaškiai, 8 atk. kamuoliai, 14 naud. balų) – 10, Modestas Jurkaitis (4 per. kamuoliai) ir Kristupas Smirnov (4 rez. perdavimai) – po 9, Mantas Ruikis – 7, Eisvydas Petkus ir Arvydas Šikšnius – po 5, Edvinas Alunderis ir Nojus Pabrieža (5 atk. kamuoliai, 10 nau. balų) – po 4, Edgaras Danys – 3, Henrikas Kalnius.

Lapkričio 4 d. kretingiškiai namų aikštėje 84:73 (29:12; 18:18; 20:18; 17:25) nugalėjo Kauno rajono „Atletą“ (3 pergalės, 7 pralaimėjimai) ir nutraukė savo penkių pralaimėjimų seriją. Šias rungtynes stebint per 800 žiūrovų kretingiškiai pradėjo spurtu 19:0 ir sudavė smūgį varžovams. Vaizdas aikštėje nesikeitė ir toliau, šeimininkai nemažino apsukų ir III kėlinį įgijo 27 taškų persvarą (26 min. 63:36). „Atletui“ sumažinti atsilikimą iki vienaženklio pavyko tik likus žaisti paskutines 3 minutes – 77:68, bet tai buvo viskas, ką jie galėjo padaryti.

„Kretinga“: Mindaugas Stašys (4/5 tritaškiai, 6/7 baudos, 4 rez. perdavimai, 28 naud. balai) – 24, Arvydas Šikšnius (3/8 tritaškiai, 5 atk. kamuoliai, 2 blokai) ir Rytis Zabita (6/9 dvitaškiai, 11 atk. kamuolių, 5 rez. perdavimai, 25 naud. balai) – po 13, Edgaras Danys (6 rez. perdavimai) – 12, Modestas Jurkaitis – 8, Mantas Ruikis (5 atk. kamuoliai) – 6, Kristupas Smirnov – 4, Nojus Pabrieža ir Edvinas Alunderis – po 2, Tautvydas Rudys.

„Kretingos“ komanda, per 10 rungtynių pasiekusi 3 pergales, šiuo metu dalinasi XI–XIII turnyrinės lentelės pozicijomis.

Artimiausias rungtynes „Kretinga“ žais lapkričio 11 d. išvykoje su Jurbarko „Jurbarku-Kariu“ (6 pergalės, 4 pralaimėjimai), o lapkričio 11 d. 16 val. namuose priims Marijampolės „Sūduvą-Mantingą“ (5 pergalės, 2 pralaimėjimai).