Ar praneštumėte apie narkotikų vartojimą anonimiškai tel. 8 700 60777?

Šiauliuose susirinkus ištikimiausiems šalies smiginio žaidėjams, buvo kovojama ne tik dėl asmeninių apdovanojimų – smiginio klubai varžėsi dėl Lietuvos „Darts“ sporto federacijos taurės.

Lietuvos „Darts“ sporto federacijos taurės varžyboms pasibaigus ir išsidalinus apdovanojimus, kurių dalis atiteko ir Kretingos rajono smiginio klubo „Topas“ žaidėjams.

Komandoms atstovavo po 4 vyrus ir 2 moteris – smiginio žaidėjai siekė kuo geresnių vietų, dalyvaudami individualioje, porų ir komandinėje rungtyse.

Mūsų rajonui atstovavusią smiginio klubo „Topas“, kuriam vadovauja Romualdas Jablonskis, komandą sudarė tik 4 vyrai: Sigitas Kvajauskas, Artūras Galdikas, Antanas Galdikas ir Arūnas Malakauskas. Antrajai mūsų krašto komandai atstovavo Jonas Domarkas, Arūnas Smilingis, Martynas Kupšys ir Giedrius Beniušis. Kretingos „Topo-I“ komandos narys S. Kvajauskas individualioje rungtyje pasiekė aukščiausią – V – v., Galdikų duetas pasidalino IX v., o A. Malakauskas užėmė 49-ąją poziciją.

Nepasisekus individualioje rungtyje, vyrai rankų nenuleido ir susikaupę parodė žemaitišką charakterį.

Porinėje rungtyje po atkaklios kovos S. Kvajauskas su Artūru Galdiku pusfinalyje pralaimėjo šių varžybų porų rungties čempionams M. Barauskui ir R. Aniuliui. Kitame pusfinalyje Šiaulių duetas O. Kšanys kartu su G. Nagevičiumi lemiamame lege nugalėjo Antaną Galdiką su A. Malakausku. Abi poros pasidalino III v. ir pasidabino bronzos medaliais.

Komandinėje rungtyje žaidėjai kovojo iš peties ir palaužė Elektrėnų „Dublio“ komandą, kuri bendroje įskaitoje tapo „Darts“ federacijos taurės varžybų nugalėtoja. Komandinėje rungtyje mūsiškiai iškovojo III v., o galutinėje įskaitoje, susumavus visų rungčių rezultatus, Kretingos „Topo-I“ komanda užėmė IV v. – mūsiškius aplenkė tokie grandai, kaip Elektrėnų „Dublis“, Kauno „SmiginisLT“ ir Vilniaus „Legionas“. Antroji komanda komandinėje rungtyje pasiekė IX v. Anot klubo vadovo R. Jablonskio, ši komanda tokiose varžybose dalyvavo pirmą kartą, tad jų rezultatas – tikrai neblogas.

Kitas susitikimas su bendraminčiais mūsų krašto smiginio žaidėjų laukia balandžio 28d. – Šiauliuose rengiamos smiginio varžybos „Žemaičių taurė 2018“.