„Kretingos“ komanda, treniruojama Arimanto Mikaločiaus, Regionų krepšinio lygos (RKL) A diviziono reguliaraus sezono kovas užbaigė 5-iomis pergalėmis iš eilės.

Po sužaistų 30 reguliaraus sezono rungtynių kretingiškiai pasiekė 22 pergales ir turnyrinėje lentelėje per pastarąjį dešimtmetį užėmė aukščiausią – III vietą, kas iš karto garantavo ir vietą ketvirtfinalyje, ir namų aikštės pranašumą jame.

Kovo 1 d. „Kretingos” komanda namuose 96:78 (19:20; 30:13; 22:26; 25:19) nugalėjo Trakų KK „Trakai“ (11 pergalių, 18 pralaimėjimų). Po pirmo kėlinio priekyje buvo varžovai, bet antrajame ketvirtyje puikiai iš dviejų taškų zonos atakavusi „Kretingos“ komanda susikrovė 16 taškų persvarą (20 min. 49:33). Trečio kėlinio pabaigoje varžovams pavyko priartėti iki 3 taškų (27 min. 57:54), bet kretingiškiai nesutriko – vėl susigrąžino dviženklį pranašumą ir arčiau varžovų nebeprisileido. Pirmoje rungtynių pusėje kretingiškiai pataikė 18 iš 23 dvitaškių (78,3 proc.), o per varžybas – 33 iš 48 dvitaškių (68,8 proc.).

Kretingos „Kretinga“: Linas Jonuška (6/10 dvitaškiai) – 19, Albertas Valiulis – 17, Martynas Airošius (7 išprovokuotos pražangos, 21 naud. balas) ir Rytis Zabita (7/10 dvitaškiai, 11 atk. kamuolių, 25 naud. balai) – po 15, Tadas Maželis (6/7 dvitaškiai, 6 atk. kamuoliai, 9 rez. perdavimai, 26 naud. balai) – 12, Aidas Viskontas (6 rez. perdavimai, 19 naud. balų) – 11, Edgaras Danys – 5, Petras Piekus – 2, Mantas Kudys, Henrikas Lubinas ir Simonas Endriekus.

Kovo 3 d. kretingiškiai išvykoje 91:53 (13:12; 29:17; 25:13; 24:11) sutriuškino Jonavos „Jonavą-II (1 pergalė, 29 pralaimėjimai). Šiame susitikime kretingiškiai varžovams arčiau savęs leido būti tik pirmajame kėlinyje, bet per likusius kėlinius vis labiau tolo ir nepaliko jonaviečiams jokių vilčių.

Kretingos „Kretinga“: Martynas Airošius (8 atk. kamuoliai, 4 per. kamuoliai, 27 naud. balai) – 19, Tadas Maželis (8/11 dvitaškiai, 9 atk. kamuoliai, 3 per. kamuoliai) – 17, Aidas Viskontas ir Rytis Zabita (6/7 dvitaškiai, 21 naud. balas) – po 12, Kornelijus Stonkus ir Petras Piekus – po 9, Edgaras Danys – 7, Linas Jonuška ir Henrikas Lubinas – po 3.