Pajūrio naujienos
Help
2018 Spalis
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Orų prognozė
Dieną13°C debesuotumas 1 %
Naktį6°C debesuotumas 7 %
Apklausa

Ar politikų reitingai turi įtakos Jūsų apsisprendimui?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

„Gal taip įpratę nuo kolūkių laukų?“ – svarstė Kurmaičiuose gyvenantis ūkininkas Evaldas Pleikys, jau nebesistebintis, kad ties jo laukais, kuriuose palikti džiūti svogūnai, sustoja svetimos mašinos. Paskutinį kartą jo uošvis telefonu užfiksavo svogūnus rinkti susiruošusias pusamžes moteris, ir šias nuotraukas paviešino internete, tikėdamasis taip vagiles bent jau sugėdinti.

Pamačiusios, kad yra fotografuojamos, moterys metė kibirus, į kuriuos rinko svogūnus, ir spruko.

E. Pleikys pasakojo, kad, pamačiusios, jog yra fotografuojamos, moterys šoko į mašiną net pametusios kibirus, į kuriuos krovė svogūnus. Tačiau vis tiek buvo spėta užfiksuoti automobilio valstybinius numerius.

„Į policiją nesikreipėme – neturime tam laiko, yra svarbesnių darbų. Lai pasiunta, – sakė E. Pleikys. – Be to, prie tokių dalykų mes jau pripratę. Kaimynas šalia statosi namą, tai vieną vakarą jis suskaičiavo: per 2 valandas prie mūsų laukų iš viso buvo sustojusios 5 mašinos. Vagys darbuojasi, kol nepamato ko nors atvažiuojant – tada šoka į mašiną ir dingsta. Po kurio laiko prie svogūnų privažiuoja kitas automobilis.“ Tad E. Pleikio artimieji tikėjosi, kad bent jau viešumas atgrasys ilgapirščių norą gvieštis svetimų svogūnų. Ir išties – nuotraukos internete sulaukė populiarumo, o komentatoriai atkreipė dėmesį ir į tai, kad automobilis, kuriuo atvažiavo moterys, ne iš prastųjų.

„Į mūsų laukus atvažiuoja ir su prabangiais visureigiais. Toks žmonių supratimas, – sakė E. Pleikys. – Kartais svetimi žmonės iš mūsų laukų svogūnus renka net ir dienos metu. Tai pastebėję vietiniai kurmaitiškiai, važiuodami pro šalį, pypina, kad sugėdintų, bet dažniausiai ilgapirščiai į tai nekreipia dėmesio.“

E. Pleikys svogūnus augina beveik 6 ha plote, vienas šalia kito esančiuose sklypuose. Čia pat išrauti svogūnai ir buvo palikti džiūti – laukiama nors keleto sausų dienų, kitaip surinktas derlius, pasak E. Pleikio, supūtų.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas