Seniūnų ir pavaduotojų trikovės rungtyje nugalėjo Darbėnų sen. seniūnas Alvydas Poškys ir Kūlupėnų seniūno pavaduotoja Birutė Žvinklienė.

Klaipėdoje įvyko X Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių zoninės varžybos, kuriose dalyvavo 260 dalyvių iš Palangos, Neringos, Klaipėdos miestų bei Klaipėdos, Šilutės, Skuodo, Kretingos ir Rietavo rajonų.

Masiškiausiai žaidynėse dalyvavo Kretingos rajono žaidėjai, startavę visose pagal programą numatytose sporto šakose, išskyrus moterų ir veteranų krepšinį.

Žaidynių nugalėtojai – Žalgirio sen. krepšinio komanda (iš kairės): Jonas Galdikas, Andrius Aurila, Antanas Stonkus ir Tomas Račkus.

Žaidynių zoninėse varžybose geriausiai pasirodė Žalgirio seniūnijos krepšinio komanda (Tomas Račkus, Jonas Galdikas, Antanas Stonkus, Andrius Aurila), iškovojusi I vietą. Prizininkais tapo Kretingos miesto seniūnijos šachmatininkai (Konstantinas Dubinskas, Evaldas Šlušnys, Ramunė Ruginienė), iškovoję II vietą. Virvės traukime III vietą laimėjo Kūlupėnų seniūnija (Kęstutis Bertašius, Tomas Kazlauskas, Tomas Klapatauskas, Giedrius Abrutis, Rimantas Lukošius, Valentas Turauskas, Aivaras Žiaušys).

Seniūnų ir pavaduotojų trikovės varžybose Kretingos rajonui sėkmingai atstovavo Darbėnų seniūnijos seniūnas Alvydas Poškys ir Kūlupėnų seniūno pavaduotoja Birutė Žvinklienė, kurie pasipuošė aukso medaliais. Laimės pritrūko Kretingos sen. futbolininkams, Kūlupėnų sen. tinklininkėms, Kretingos m. šaškininkams, kurie liko ketvirti, o Kartenos sen. tinklininkai, Kūlupėnų sen. strėlyčių mėtymo komanda ir Salantų miesto sen. stalo tenisininkai – penkti.

Komandos, iškovojusios prizines vietas, rugsėjo 16 d. gins rajono garbę X Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių finalinėse varžybose, kurios vyks Jonavoje.