Pajūrio naujienos
Help
2018 Sausis
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Orų prognozė
Dieną-3°C debesuotumas 17 %
Naktį-7°C debesuotumas 100 %
Komentarų topas

„Maxima“ išsakė savo poziciją

  • Po publikacijos
  • 2017-05-19

Praėjusiame „Pajūrio naujienų“ numeryje buvo publikuojamas straipsnis „Maximos“ kiemas – ne visiems“, kurį rengiant buvo kreiptasi ir į bendrovės „Maxima“ atstovus, tačiau šie tuomet pateikti savo komentaro negalėjo, tad atsiuntė jį vėliau.

Publikacijoje buvo iškelta problema, kad įvažiavimas į „Maximos“ kiemą, kur pastatytas taromatas, yra pažymėtas kelio ženklu „Motorinio transporto eismas draudžiamas“, tad čia įsukti automobiliu, net ir vežant didelį kiekį taros, yra draudžiama.

Paklausus, kodėl nuspręsta taromatą pastatyti tokioje vietoje, į kurią patekimas automobiliu yra apribotas, „Maxima LT“ Korporacinių reikalų departamento vadovas Jaunius Špakauskas atsakė: „Kadangi „Maxima“ įsikūrusi Rotušės aikštėje, vietų pasirinkimas, kur būtų galima įrengti taromatą, buvo ribotas. Nusprendėme jį įrengti atokesnėje vietoje – vidiniame „Maximos“ kieme tam, kad jis niekam netrukdytų. Taip pat atsižvelgėme į tai, jog vieta, kur įrengtas taromatas, būtų pakankamai erdvi, nes tara išvežama vilkiku.

Suprantame pirkėjų susirūpinimą ir sutinkame, jog vieta, kurioje stovi taromatas, nėra pati patogiausia, tačiau tikimės pirkėjų supratingumo. O tiems pirkėjams, kurie nori pristatyti didesnį kiekį taros, siūlome pasinaudoti prekių vežimėliais.“

Kita problema, kurią kėlė šalia „Maximos“ įsikūrę verslininkai – kad geltonąja linija pažymėjus įvažiavimą į prekybos centro kiemą, nebegali atvažiuoti ir čia sustoti jiems prekes vežantys tiekėjai.

„Mūsų iniciatyva buvo pastatytas įvažiuoti į vidinį kiemą draudžiantis kelio ženklas bei tam tikros įvažiavimo vietos pažymėtos geltona spalva. Kadangi vidinis kiemas šalia parduotuvės – privati „Maximos“ teritorija, ženklas negalioja tarnybiniam transportui, o kadangi esame draugiškas kaimynas, minėtas ženklas negalioja ir šalia esančio namo gyventojų automobiliams, – tvirtino J. Špakauskas. – Geltonos juostos yra skirtos vairuotojus papildomai įspėti apie tai, kad būtent tose vietose statyti transporto priemones draudžiama. Tokiu žymėjimu siekiame, jog automobiliai neblokuotų kelio tarnybiniam transportui atvežančiam į parduotuvę prekes, nes įvažiavimas į vidinį kiemą yra pakankamai siauras. Tikimės, jog toks apribojimas mūsų pirkėjams nekelia nepatogumų ir kviečiame juos automobilius statyti šalia parduotuvės esančioje stovėjimo aikštelėje.“

„P. n.“ informacija


Nacionalinė rajonų ir miestų laikraščių leidėjų asociacija
Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas