Pajūrio naujienos
Help
2018 Gegužė
Pi 7142128
An18152229
Tr29162330
Ke310172431
Pe4111825
Še5121926
Se6132027
Orų prognozė
Dieną24°C debesuotumas 7 %
Naktį14°C debesuotumas 73 %
Apklausa

Ar Kretingoje yra kur važinėti dviračiais?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

„Maxima“ išsakė savo poziciją

  • Po publikacijos
  • 2017-05-19

Praėjusiame „Pajūrio naujienų“ numeryje buvo publikuojamas straipsnis „Maximos“ kiemas – ne visiems“, kurį rengiant buvo kreiptasi ir į bendrovės „Maxima“ atstovus, tačiau šie tuomet pateikti savo komentaro negalėjo, tad atsiuntė jį vėliau.

Publikacijoje buvo iškelta problema, kad įvažiavimas į „Maximos“ kiemą, kur pastatytas taromatas, yra pažymėtas kelio ženklu „Motorinio transporto eismas draudžiamas“, tad čia įsukti automobiliu, net ir vežant didelį kiekį taros, yra draudžiama.

Paklausus, kodėl nuspręsta taromatą pastatyti tokioje vietoje, į kurią patekimas automobiliu yra apribotas, „Maxima LT“ Korporacinių reikalų departamento vadovas Jaunius Špakauskas atsakė: „Kadangi „Maxima“ įsikūrusi Rotušės aikštėje, vietų pasirinkimas, kur būtų galima įrengti taromatą, buvo ribotas. Nusprendėme jį įrengti atokesnėje vietoje – vidiniame „Maximos“ kieme tam, kad jis niekam netrukdytų. Taip pat atsižvelgėme į tai, jog vieta, kur įrengtas taromatas, būtų pakankamai erdvi, nes tara išvežama vilkiku.

Suprantame pirkėjų susirūpinimą ir sutinkame, jog vieta, kurioje stovi taromatas, nėra pati patogiausia, tačiau tikimės pirkėjų supratingumo. O tiems pirkėjams, kurie nori pristatyti didesnį kiekį taros, siūlome pasinaudoti prekių vežimėliais.“

Kita problema, kurią kėlė šalia „Maximos“ įsikūrę verslininkai – kad geltonąja linija pažymėjus įvažiavimą į prekybos centro kiemą, nebegali atvažiuoti ir čia sustoti jiems prekes vežantys tiekėjai.

„Mūsų iniciatyva buvo pastatytas įvažiuoti į vidinį kiemą draudžiantis kelio ženklas bei tam tikros įvažiavimo vietos pažymėtos geltona spalva. Kadangi vidinis kiemas šalia parduotuvės – privati „Maximos“ teritorija, ženklas negalioja tarnybiniam transportui, o kadangi esame draugiškas kaimynas, minėtas ženklas negalioja ir šalia esančio namo gyventojų automobiliams, – tvirtino J. Špakauskas. – Geltonos juostos yra skirtos vairuotojus papildomai įspėti apie tai, kad būtent tose vietose statyti transporto priemones draudžiama. Tokiu žymėjimu siekiame, jog automobiliai neblokuotų kelio tarnybiniam transportui atvežančiam į parduotuvę prekes, nes įvažiavimas į vidinį kiemą yra pakankamai siauras. Tikimės, jog toks apribojimas mūsų pirkėjams nekelia nepatogumų ir kviečiame juos automobilius statyti šalia parduotuvės esančioje stovėjimo aikštelėje.“

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas