Rajono veteranų salės futbolo pirmenybių nugalėtojai ir prizininkai: „Topoliai“ (melsvi marškinėliai) – I v., „Grafas“ (oranžinė apranga) – II v. ir „Sanpola-Baltija“ – III v.

Rajono salės futbolo pirmenybių finale susigrūmė ,,Topolių“ ir ,,Grafo“ veteranai. Rungtynes sėkmingiau pradėjo favoritais laikyti ,,Topoliai“, po Mariaus Valskio ir Sauliaus Drąsučio įvarčių 10 minutę pirmavę 2:0. „,Grafas“ nepasimetė ir po dviejų Egidijaus Šakio įvarčių išlygino rezultatą 2:2. ,,Topoliai“ netruko atkurti dviejų įvarčių persvaros, o kėlinio pabaigoje Mindaugas Alksnys dar kartą priartino ,,Grafą“ prie varžovų (4:3). Įtampa išliko ir antrajame kėlinyje: ,,Topoliai“ vis didino persvarą iki 2 įvarčių, bet ,,Grafui“ vis pavyko skirtumą sušvelninti, o pabaigoje nedaug trūko ir iki išlyginamojo įvarčio.

Po laimėto finalo ,,Topolių“ vadovas Rimantas Macius neslėpė džiaugsmo, teigdamas, kad komandai puikiai sekasi veteranų pirmenybėse, o visus apdovanojimus sunku ir suskaičiuoti. Jis negailėjo komplimentų varžovams: ,,Finalas buvo labai kovingas, smagu, kad finale susitiko dvi rimtos komandos ir kova vyko iki pat rungtynių pabaigos“. R. Macius taip pat pasidžiaugė, kad šiemet nebuvo traumų ir problemų susirenkant į varžybas.

„Grafo“ komandos vadovas Vitalijus Kvietkauskas finalą pakomentavo taip: „Finalinės rungtynės buvo įdomios, rungtynių pabaigoje turėjome keletą galimybių pasižymėti ir išlyginti rezultatą, o varžovus pradėjo slėgti įtampa. Į finalą patekome dėl palankiai susiklosčiusių aplinkybių“. Priešingai negu varžovų komandos vadovas, jis pasiguodė, kad finalinėse rungtynėse pritrūko žaidėjų: ,,Šiemet komandai dėl darbų negalėjo padėti Valdas Trakys, patyrėme nemažai traumų, kai kurie žaidėjai prieš pat finalą išvyko atostogauti, o tokiose rungtynėse reikia ištvermės, ko šiandien ir pritrūkome. Varžovai priešingai – turėjo visus lygiaverčius keitimus“.

Mažasis finalas prasidėjo greitu ,,HBH-„Malūnų kaimo“ puolėjo Sigito Beniušio įvarčiu, bet ,,Sanpolos-Baltijos“ veteranai nesutriko ir po trijų Jauniaus Eremino ir vieno Lauryno Daraškevičiaus įvarčio išsiveržė į priekį 4:1. ,,HBH-„Malūnų kaimo“ futbolininkai, kėlinio pabaigoje pasinaudoję varžovų klaidomis, sušvelnino skirtumą iki minimalaus 4:3, bet II kėlinyje įvarčius mušė tik „Sanpola-Baltija“, užtikrintai finišavusi ir iškovojusi bronzos medalius. Po varžybų „Sanpolos-Baltijos“ komandos organizatorius Artūras Kačiauskas teigė, kad rungtynes buvo galima laimėti ir užtikrinčiau: „Pirmajame kėlinyje jau turėjome 3 įvarčių persvarą, bet dvi klaidos paeiliui leido varžovams priartėti ir sugrąžino intrigą, antrajame kėlinyje sužaidėme geriau“.

---

Varžybų rezultatai: dėl III v. – „Sanpola-Baltja“ – HBH-„Malūnų kaimas“ – 8:3 (4:3; Jaunius Ereminas – 3, Laurynas Daraškevičius, Audrius Tolis – po 2, Artūras Žilinskas – 1; Sigitas Beniušis – 2, Stasys Brazauskas – 1); dėl I v. – „Topoliai“ – SK „Grafas“ – 6:5 (4:3; Marius Valskis, Saulius Drąsutis – po 2, Henrikas Daublys, Maksim Melechin – po 1; Egidijus Šakys, Juozas Serapinas – po 2, Mindaugas Alksnys – 1).

Rezultatyviausias žaidėjas Marius Valskis – 21 įv. („Topoliai“), geriausias vartininkas – tos pačios komandos žaidėjas Virginijus Valiukas. Vyriausias žaidėjas Kęstutis Bričkus (HBH-„Malūnų kaimas“).

Naudingiausi komandų žaidėjai: Henrikas Daublys („Topoliai“), Egidijus Šakys (SK „Grafas“), Jaunius Ereminas („Sanpola-Baltija“), Stasys Brazauskas (HBH-„Malūnų kaimas“), Darius Grigaitis (FK „Vienuolikė“), Rimvydas Retkus („Veltūnas“), Vytautas Baltmiškis („Slėnis“).