Kretingos vyrų krepšinio rinktinė sužaidė paskutiniąsias Regionų krepšinio lygos (RKL) A diviziono reguliaraus sezono rungtynes, kurias namuose 73:90 (19:27; 19:27; 20:12; 15:24) pralaimėjo prieš Kauno komandą ,,Vertigo-Radijas Tau“ (6 pergalės, 20 pralaimėjimų). Pergalės atveju kretingiškiai būtų užsitikrinę XI turnyrinės lentelės vietą, tačiau pralaimėjimas nubloškė juos į XIII poziciją. Pirmojo rato susitikimą Kaune kretingiškiai buvo laimėję 66:62.

Krepšį atakuoja komandos gynėjas Gediminas Drungys

Įpusėjus I kėliniui rezultatas po Martyno Airošiaus tritaškio dar buvo lygus 10:10, tačiau gerokai sėkmingiau kėlinį užbaigę kauniečiai kėlinio pabaigoje įgijo 8 taškų persvarą (19:27), o po dviejų kėlinių komandas skyrė 16 taškų (38:54). Po didžiosios pertraukos III kėlinyje kretingiškiams buvo pavykę sumažinti savo deficitą iki 8 taškų (58:66), tačiau IV kėlinyje vėl taikliai iš toli atakavę svečiai sugebėjo iškovoti pergalę ir užsitikrinti XI turnyrinės lentelės vietą.

Kretingos "Kretingai“ taškus pelnė: Martynas Airošius (3/6 tritaškiai) – 24, Linas Narkus (7 atk. kamuoliai) – 15, Vaidas Ruzgaila – 12, Steponas Markus – 6, Gediminas Drungys (5 atk. kamuoliai, 5 rez. perdavimai, 4 per. kamuoliai) – 5, Marius Vaitkus – 4, Ramūnas Strazdauskas – 3, Kęstutis Monkus ir Tomas Lenkimas po – 2, komandai taip pat atstovavo Vilius Bruzdeilinas, Henrikas Lubinas ir Simonas Mažionis.

Šį savaitgalį RKL laukia Žvaigždžių dienos pertrauka, kurioje už ,,Vakarus“ Kretingos garbę gins ir tritaškių konkurse dalyvaus gynėjas Martynas Airošius, o dėjimų konkurse Kretingos komandos garbę gins Steponas Markus. Atkrentamosiose varžybose Kretingos krepšininkų laukia kova su vienais iš varžybų favoritų - Raseinių ,,Rasais“ (6 pergalės, 20 pralaimėjimų), tačiau rungtynių datos dar nėra paskelbtos.