Futbolo taurė – „Sanpolai-Baltijai“

• Diana JOMANTAITĖ
  • 2012-12-21

Kretingos rajono salės futbolo taurę ir šiemet iškovojo komanda „Sanpola-Baltija“. Jos vadovas Evaldas Jodkonis sakė, kad kasmetines pergales sunku net ir suskaičiuoti. Vis dėlto dėl pirmosios vietos teko gerokai pakovoti.

Salės futbolo taurę laimėjo „Sanpola-Baltija“ – žaidėjai priekyje. Antri liko „EG kompiuterių“ žaidėjai, treti – KKT.

Salės futbolo taurės varžybų finale „Sanpola-Baltija“ susitiko su „EG kompiuterių“ žaidėjais. Abi komandos ypač atidžiai gynėsi ir stengėsi išnaudoti net menkiausią varžovų klaidą. Pirmąjį kėlinį finalininkai baigė lygiosiomis – 1:1. Tačiau antrajame kėlinyje į priekį išsiveržė „Sanpola-Baltija“.

Varžyboms besiritant į pabaigą „EG kompiuteriai“ tikėjosi bent išlyginti rezultatą. „Sanpolos-Baltijos“ vartų gynėjui Arūnui Kačauskui per ilgai užlaikius kamuolį, „EG kompiuteriai“ gavo teisę mušti baudinį. Tačiau jis praskriejo pro šalį. „EG kompiuteriai“ paskutiniosiomis sekundėmis dar bandė sužaisti lygiosiomis, tačiau auksas atiteko „Sanpolai-Baltijai“, savo priešininkus įveikusiai 2:1. Nugalėtojams įvarčius pelnė Juozas Kaliniauskas ir Artūras Žilinskas, „EG kompiuteriams“ – Kazys Mažionis.

„Tokio rezultato ir tikėjausi. Taurės varžybas esame laimėję daugybę kartų, todėl žaidėjai tarsi jaučia įsipareigojimą laimėti. Į pergalę atvedė gera gynyba, geras žaidimas ir jau daugelį metų nesikeičianti komandos sudėtis. Šiemet turime ir du naujus jaunus žaidėjus. Jie, be jokios abejonės, taip pat labai prisidėjo prie komandos pergalės. Kitą sezoną tikimės dar labiau atjauninti savo komandą“, - po sėkmingų varžybų kalbėjo E.Jodkonis.

Dėl III taurės varžybų vietos aikštėje susikovė SK „Grafas“ ir KKT. Komandos žaidimą pradėjo vangiai. Pirmąjį kėlinį baigė lygiosiomis – 3:3. Antrasis kėlinys daugiau aiškumo taip pat neatnešė – 5:5, todėl teko mušti baudinius.

Sėkmingiau baudinių seriją realizavo KKT futbolininkai. Įvarčius įmušė Artūras Kurbangalijevas, Mindaugas Šoblinskas, Stasys Brazauskas ir Dainius Staponas. SK „Grafas“ žaidėjai įmušė tris baudinius. Rungtynės 8:9 pasibaigė komandos KKT naudai.

„Visi žaidėjai buvo pasirengę finalui. Pusfinalis daug įtampos neatnešė, įdomiausias žaidimas prasidėjo finale. Komandos buvo vertos kovoti dėl medalių, vertos viena kitos. Žiūrovai turėjo kuo pasigrožėti“, - pasibaigus salės futbolo taurės varžyboms sakė vyriausiasis teisėjas Martynas Viluckas.

Naudingiausiais komandų žaidėjais išrinkti: Vilius Kazlauskas („Sanpola-Baltija“), Aivaras Stanius („EG kompiuteriai“), Dainius Staponas (KKT), Arūnas Jašmontas (SK „Grafas“).

Rezultatyviausių žaidėjų prizai atiteko: „EG kompiuteriai“ žaidėjui Alvydui Maksvyčiui – 17 įvarčių, KKT futbolininkui Mindaugui Šoblinskui – 15 įvarčių, SK „Grafas“ nariui Dovydui Maciui – 13 įvarčių.