Į pergales veda nuoseklus darbas

• Audronė PUIŠIENĖ
  • Sportas
  • 2012-05-15

Apibendrindamas savo auklėtinių pastarųjų savaičių pasiektus rezultatus, sportinių šokių studijos „Fortūna“ vadovas Ingridas Kiškys teigė, jog į pergales veda ir aukštą rezultatą nulemia nuoseklus darbas per treniruotes.

„Kai tik vaikinai ir merginos pajuto, jog kažką gali, rimčiau pradėjo žiūrėti į treniruotes, po to pradėjo patikti ir varžybos, ir laimėjimai. Kuo daugiau varžybų – tuo daugiau patirties, nes per varžybas šokėjai patiria ir streso, ir įtampos, reikia šokti taip, kad tave pastebėtų bei įvertintų. O kad taip nutiktų, privalu būti ryškiems ir stipriems, laviruojant tarp gausybės kitų porų“, - šokėjų darbo ir varžybų užkulisius pravėrė I.Kiškys.

Jo vadovaujami šokėjai Klaipėdoje įvykusiose varžybose „Žingsnio taurė“ pelnė ne vieną apdovanojimą: tarp 33 porų jaunučių-II grupėje E4 šokių klasėje finale šoko ir VI v. užėmė Kostas Tubutis ir Lėja Laukžemytė; jaunių-I gr. E6 klasėje Rokas Kiškys ir Audronė Bručkutė buvo antri, o jaunių-I +jaunių-II gr. E4 klasėje tokią pat poziciją užėmė Paulius Litvinas ir Erika Paulikaitė; jaunių-II+jaunimo gr. E6 klasėje sėkmė lydėjo Vytautą Šiukštą ir Gerdą Servaitę – jie užėmė I v.

Ta pati pora varžybose „Pamario pora“ jaunių-II gr. E6 klasėje taip pat buvo pirma. Pirmąsias vietas šiose varžybose užėmė Paulius Litvinas ir Erika Paulikaitė bei Edvinas Girčys ir Akvilė Slušnytė (vaikų-II gr. E3 klasė). Vaikų-IV gr. E4 klasėje Modestas Jonutis ir Emilija Razmaitė užėmė II v., Ugnius Migaij ir Ugnė Lučauskaitė – III v., Elvinas Sireikis ir Justė Tubytė – V v. Šioje grupėje varžėsi 20 porų.

Sėkmė, šokant tarp 16 porų, Vytautą Šiukštą ir Gerdą Servaitę lydėjo reitingo varžybose „Sostinės taurė“ – jaunių-II gr. E6 klasėje ši pora užėmė II v. Nemažas išbandymas „Fortūnos“ ugdytinių laukė varžybose „Gintarinė pora“. I.Kiškys pasidžiaugė tuo, jog tarp teisėjų buvo daug kitų valstybių atstovų. „Jie – mažiau šališki, vertinimas – objektyvesnis“, - įsitikinęs treneris.

Tarp 37 porų (jauniai-I E) Rokas Kiškys ir Audronė Bručkutė užėmė II v. Anot trenerio, iki I v. pritrūko ištvermės – per vieną dieną 4 kartus sušokti po 6 šokius reikia nepaprastai daug fizinių jėgų, kurių ir neužteko, kad šokėjai užliptų ant I v. pakylos.

Jaunių-I gr. E4 klasėje tarp 18 porų Paulius Litvinas ir Erika Paulikaitė užėmė I v., Dovydas Derbutas ir Justė Pešinaitė buvo penkti.