Šventojoje įvyko krepšinio turnyras Šventosios pagrindinės mokyklos taurei laimėti. Šiame turnyre be šeimininkų varžėsi Vydmantų, Kartenos vidurinių bei Darbėnų gimnazijos komandos.

Pirmąsias varžybas tarp Kartenos ir Vydmantų komandų rezultatu 56:48 laimėjo karteniškiai, antrąsias – tarp Šventosios pagr. m. ir Darbėnų krepšininkų – rezultatu 82:46 - šventojiškiai.

„Darbėnų dešimtokus šventojiškiai „įvarė į kampą“, nors tarp mūsiškių buvo ir gerokai jaunesnių žaidėjų – penktokas Osvaldas Narvilas, šeštokas Dovydas Rekašius“, - geru auklėtinių žaidimu pasidžiaugė Šventosios pagr. m. kūno kultūros mokytojas Kazimieras Litvinas.

Bronzos medalius iškovojo Vydmantų vid. m. komanda, rezultatu 76:61 nugalėjusi darbėniškius, I v. iškovojo aikštės šeimininkai, Kartenos vid. m. krepšininkus nugalėję 70:59. Taigi turnyro taurė liko Šventosios pagrindinėje mokykloje.

Geriausiais komandų žaidėjais buvo pripažinti: Gražvydas Eglinas (Darbėnai), Aivaras Bražinskas (Vydmantai), Henrikas Petrauskas (Kartena), Arnas Petrauskas (Šventoji). Buvo surengtas ir tritaškių metimo konkursas. Jo nugalėtojas – šventojiškis Julius Valantinas, antras buvo karteniškis Karolis Venskus, trečias – darbėniškis Gražvydas Eglinas.