Pergalę pelnė be vargo

• Diana JOMANTAITĖ
  • 2012-04-03

Kretingos rajono krepšinio Mažosios taurės finalas pasibaigė dar nepasigirdus finalinei sirenai: komandos „Buivolai“ krepšininkai likus dar pusei minutės iki žaidimo pabaigos aikštėje sveikino savo konkurentus – „Kinder“ komandą. Tuo metu švieslentė rodė rezultatą 47:80 „Kinder“ naudai.

Mažosios taurės finalininkai: priekyje – „Kinder“ krepšininkai, mėlyna apranga – „Buivolai“, šalia – komanda „Bikap“.

Įtemptas finalinis žaidimas dėl Mažosios taurės vyko tik du kėlinius. Trečiajame ir ketvirtajame kėlinyje „Buivolai“ nurimo ir pernelyg nesipriešindami leido vis labiau į priekį veržtis „Kinder“ krepšininkams. Juos užtikrintai į pergalę atvedė 29 Mariaus Navicko ir 27 Egidijaus Paplauskio pelnyti taškai. „Buivolams“ išsiveržti į priekį nepadėjo 20 Eimanto Kupšio ir 16 Arūno Žilinsko įmestų taškų.

„Iš pradžių žaidimas ėjo nelengvai – priešininkai kovojo, bet po to, matyt, pavargo. Mūsų taktika išliko tokia, kaip ir visada – į pergalę atvedė draugiškas bei vieningas žaidimas“, - po sėkmingų rungtynių kalbėjo komandos „Kinder“ kapitonas Raimondas Alseika.

„Kinder“ krepšininkai Mažąją taurę iškovojo nebe pirmą kartą. Jie įsitikinę, kad sėkmė nepaleidžia ir dėl reguliarių bei visada nuotaikingų treniruočių. „Dabar atostogausime ir pailsėsime, kol prasidės krepšinio pirmenybės. Mūsų planuose – patekti į I lygą. Tai pavyks, jei išlaikysime tą pačią komandos sudėtį“, - sakė R.Alseika.

Nugalėtojai savo komandos naudingiausiu žaidėju išrinko Danielių Šlimą. „Buivolų“ naudingiausiu tapo Arūnas Žilinskas.

Dėl III vietos aikštėje susitiko „Roma“ ir „Bikap“. Žaidimas pasibaigė 75:81 „Bikap“ krepšininkų naudai. Jiems daugiausiai taškų – 32 ir 18 – pelnė Klaudijus Anužis ir Darius Anužis. Naudingiausiu žaidėju išrinktas Nerijus Stonkus.

Komandai „Roma“ 28 taškus pelnė Darius Kontrimas, 21 – Donatas Bendikas. Jis gavo ir naudingiausio komandos žaidėjo prizą.

Taiklūs metimai krito žaidėjams, lošusiems dėl Paguodos taurės. Komandų „Riflis“ ir „Alveta“ susitikimas pasibaigė rezultatu 91:62. „Riflyje“ rezultatyviausiai žaidė naudingiausias komandos žaidėjas Tomas Račkus ir Marius Jurkus, atitinkamai pelnę 28 ir 22 taškus. „Alvetai“ po 15 taškų pelnė Julius Narkus ir Karolis Gimbutas. Komandos nariai naudingiausiu žaidėju išrinko Aivarą Žiaušį.