Pe18152229
Še29162330
Se310172431

Ar laikas buvo keisti Lietuvos krašto apsaugos ministrą?

Karatė mokyklos „Shodan“ auklėtinis kretingiškis Aurelijus Žvaginis Lenkijos mieste Vroclave įvykusiame Europos jaunučių čempionate iškovojo bronzos apdovanojimą.

Kitas kretingiškis karateka Mantas Petrauskis, kovojęs 70 kg svorio kategorijoje, užėmė V v., ir vaikino laimėjimą karatė kiokušin treneriai Lukas Kubilius bei jo asistentas Aivaras Baltmiškis įvardina kaip gerą rezultatą.

„Šie laimėjimai Europos čempionate yra pirmieji tokio aukšto lygio pasiekimai, kuriuos iškovojo kretingiškiai. Nors karatė mokykla Kretingoje veikia neseniai, mūsų darbas jau duoda rezultatą“, - teigė jie.

Vroclave startavo apie 200 dalyvių iš 14 Europos valstybių. „Shodan“ mokyklos atstovai iš viso iškovojo po 3 sidabro ir bronzos medalius.

Praėję sunkią atranką Lietuvoje, kretingiškiai karatekos didelę konkurenciją patyrė ir Vroclave, tačiau sugebėjo ją atlaikyti.

A.Žvaginis pirmoje kovoje įveikė Latvijos atstovą, antroje palaužė ukrainietį. Pusfinalyje Aurelijus susitiko su stipriu varžovu iš Vengrijos, ir atkakli kova vyko net per pratęsimą. Vengras vis dėlto buvo stipresnis. Pirmuosius savo varžovus įveikė ir Mantas, tačiau po permainingos ketvirtfinalio kovos turėjo pripažinti varžovo iš Ukrainos pranašumą.

„Nežiūrint užimtų vietų, vien dalyvavimas tokio aukšto lygio varžybose yra didelis pasiekimas“, - įsitikinęs treneris L.Kubilius.