Trečią kartą Kretingos sporto klubo „Žalgiris“ badmintono sekcijos pirmininkas Arnoldas Slušnys suorganizavo jau tradiciniu tampantį badmintono turnyrą, skirtą vienam iš rajono badmintono puoselėtojų Kęstučiui Žiliui atminti. Šis turnyras šiemet pasižymėjo dalyvių gausa bei tuo, kad jame pirmą kartą dalyvavo Latvijos badmintonininkai iš Liepojos. Be jų dar atvyko žaidėjai iš Klaipėdos, Kauno, Prienų, Tauragės.

Dalyviai rungtyniavo trijose amžiaus grupėse: jaunimo iki 19 m., suaugusiųjų ir veteranų iki 35 m.

Jaunimo grupėje vaikinų vienetų varžybose pirmąją vietą iškovojo tauragiškis Tautvydas Liorančas. Mūsiškių garbę gynė darbėniškiai, Rolando Juknevičiaus ugdytiniai Giedrius Dima, kuris užėmė trečiąją vietą, ketvirtas liko Ernestas Dima, penktas Lukas Kontrimas.

Merginų vienetų varžybose geriausiai sekėsi klaipėdietei Rebekai Aleksevičiūtei. Kretingiškė Valdonė Besonaitė liko V vietoje.

Merginų dvejetų varžybose vėl pirmavo klaipėdietės Ugnė Graužinytė ir Vaiva Žymantaitė. V.Besonaitė kartu su tauragiške Gabriele Janušonyte užėmė antrąją vietą.

Mišrių dvejetų varžybose pirmąją vietą iškovojo darbėniškis L.Kontrimas ir klaipėdietė Rebeka Aleksevičiūtė.

Suaugusieji varžėsi vienetų ir dvejetų varžybose. Pergalę vienetų varžybose pasiekė tauragiškis Povilas Bartušis. Trečią vietą užėmė kretingiškis Edgaras Slušnys. Arnoldas Slušnys liko VI vietoje, Alvydas Jockus – IX, Rolandas Juknevičius – XI.

Dvejetų varžybose niekas neprilygo tauragiškiams P.Bartušiui ir T.Liorančui. Jie finale 2:1(21:16;18:21;21:19) nugalėjo kretingiškį Edgarą Slušnį ir kaunietį Šarūną Atkočiūną. E.Dima su L. Kontrimu liko penkti, G.Dima su A.Jockum - šešti.

Veteranai varžėsi dvejetų varžybose. Mūsiškiai Arnoldas Slušnys ir Rolandas Juknevičius patyrę pralaimėjimą finale prieš kauniečius Arūną Petkevičių ir Laimoną Vaškevičių, iškovojo antrąją vietą. Penktoje vietoje liko Linas Petrauskas ir valdas Stankus, šeštoje - Saulius Rukša ir Nikolajus Gnedojus, septintoje - Algimantas Maziliauskas ir Alvydas Šaltmeris.