Atvirame Vilniaus miesto karatė kiokušin čempionate Kretingos kiokušin mokyklos „Shodan“ atstovai iškovojo 4 aukso, 2 sidabro ir 5 bronzos medalius.

Varžybų čempionais tapo kretingiškiai Mantas Petrauskis, Edvinas Juozaitis, Rokas Šimonis ir Artūras Bončkus.

Sidabro medalius iškovojo Laura Žvaginytė ir Jokūbas Jocius. Bronza pasipuošė Margarita Venslovaitė, Smiltė Balčytytė, Melė Valkiūnaitė, Edvardas Petrauskas ir Ernestas Riepšus.

„Garbingai kovojo ir Aironas Gedvilas. Nors medalis jam neatiteko, vaikinas puikiai pasirodė kovoje su itin pajėgiu būsimu varžybų nugalėtoju iš Vilniaus“, - sakė kretingiškius treniruojantis kiokušin Europos čempionas Lukas Kubilius bei jo asistentas Aivaras Baltmiškis.

Treneriai pasakojo, kad varžybos Vilniuje buvo vienos paskutinių, prieš prasidedant vasaros atostogoms. Tačiau jau birželio 26 dieną karatė kiokušin mokykla „Shodan“ organizuoja tradicines „Baltijos“ taurės varžybas, kuriose dalyvaus ne tik kretingiškiai, Lietuvos kiokušin meistrai, bet ir estai, latviai, lenkai.

„Varžybos įvyks Klaipėdos „Neptūno“ sporto salėje 11 val. Jose kovos ne vienas kretingiškis, todėl kviečiame visus jų palaikyti“, - kalbėjo L.Kubilius.