„Minijos“ komandos dublerinė komanda „Salantas“ penktadienį Salantuose rungtyniavo su Žagarės „Žvelgaičiu“. Rungtynės rezultatu 3:0 baigėsi salantiškių naudai.

Pirmajame kėlinyje “Salantą” po Audriaus Gadeikio perdavimo iš krašto į priekį išvedė Tadas Gnedojus, o po pertraukos pergalę užtvirtino Tomo Narmonto ir Dainiaus Reingoldo įvarčiai.

Po šios pergalės LFF II lygos Vakarų zonoje “Salantas” kartu su Kelmės “Kaslita” dalinasi VI-VII vietomis tarp dešimties komandų.

“Salanto” sudėtis: Justas Prakapas, Germanas Vaniuchinas, Dainius Staponas (Mindaugas Vaičiulis), Remigijus Grikšas (Martynas Kundrotas), Arūnas Dievinas, Mindaugas Tilvikas, Dainius Reingoldas, Audrius Gadeikis, Tomas Narmontas, Ramūnas Grikšas, Tadas Gnedojus (Linas Domarkas).