Kaip ir tikėtasi, rajono veteranų salės futbolo pirmenybių nugalėtoja tapo “Virkštininkų dvaro” komanda. Didžiajame finale ji 5:0 sutriuškino “Sanpolos-Baltijos” futbolininkus. Tiesa, pirmame kėlinyje komandoms nepavyko pasiekti įvarčių ir pailsėti jos išėjo esant rezultatui 0:0. Tačiau antrame kėlinyje “Sanpolos-Baltijos” komanda neatlaikė varžovų spaudimo ir turėjo tenkintis sidabro medaliais. “Virkštininkų dvarui” pirmą kartą įteikti aukso medaliai.

Pirmenybių nugalėtoja – “Virkštininkų dvaro” komanda (žali marškinėliai), II vietos laimėtoja – “Sanpola-Baltija” (geltoni marškinėliai) ir III vietą užėmusi “Kopa”.

Kur kas atkakliau rungtynės vyko mažajame finale dėl bronzos medalių. Pirmajame etape varžovai išsiskyrė taikiai – 4:4. Po pirmo kėlinio 2:1 pirmavo “Virkštininkų dvaro-2” ekipa. Deja, įgytos persvaros jiems išlaikyti nepasisekė. “Kopos” komandai pavyko iki finalinio teisėjo švilpuko rezultatą išlyginti. Komandoms teko laimę bandyti mušant 6 m baudinius. Juos sėkmingiau realizavo “Kopos” futbolininkai: trys jų smūgiai pasiekė tikslą, kai varžovams pasisekė tik vienas. “Kopos” futbolininkams ir atiteko bronzos medaliai.

Rungtynių statistika:

Finalai: dėl III vietos – “Kopa” – “Virkštininkų dvaras-2” – 3:3 (1:2; baudiniai 3:1; Giedrius Kubilius, Kęstutis Bričkus, Arvydas Balsevičius – po 1; Vincas Keblys, Mindaugas Jurgutis, Romas Steckis – po 1); dėl I vietos – “Virkštininkų dvaras” - “Sanpola-Baltija” – 5:0 (0:0; Viktoras Budrys, Vidas Burba, Igoris Metelica, Rimantas Macius, Egidijus Šakys – po 1).

Rezultatyviausi: Artūras Žilinskas (“Sanpola-Baltija”) - 14, Nerijus Kniūkšta (”Slėnis”) – 11, Jonas Lubinas (“Virkštininkų dvaras”) – 9.

Geriausi komandų žaidėjai: Egidijus Šakys (”Virkštininkų dvaras”), Artūras Kačauskas (“Sanpola-Baltija”), Kęstutis Bričkus (“Kopa”), Artūras Drakšas (“Virkštininkų dvaras-2”).