Ar praneštumėte apie narkotikų vartojimą anonimiškai tel. 8 700 60777?

Kretingos rajono stalo tenisininkai surengė tradicinį, jau devintąjį stalo teniso turnyrą, skirtą buvusiam kolegai stalo teniso entuziastui ir populiarintojui Algimantui Akinskui atminti.

Turnyro dieną rajono stalo tenisininkai aplankė A.Akinsko kapą, padėjo gėlių, o prieš prasidedant žaidybinėms kovoms atminimais apie šį žmogų pasidalino Kretingos rajono stalo teniso klubo vadovas Vytautas Ročys bei ilgus metus vienoje komandoje su Algimantu žaidęs Aloyzas Rumbutis.

Stalo teniso turnyre A.Akinskui atminti šiemet varžėsi 10 komandų iš Kretingos, Salantų, Šilutės, Plungės. Iš pradžių jos žaidė dviejuose pogrupiuose, iš kurių į finalinį ketvertą pateko po dvi geriausias.

Finalinio ketverto dalyviai – Plungės „Žemaite-I“, Kretingos „Sala“ ir „Santechnika“ bei Salantų „Imbarė“ – dėl nugalėtojų vardo kovėsi labai įtemptai. Plungiškiai pralaimėjo visus susitikimus ir liko ketvirti. Mūsų rajono komandos surinko vienodai taškų, tad poziciją turnyrinėje lentelėje nulėmė tarpusavio susitikimų laimėtų ir pralaimėtų setų santykis.

Pirmąją vietą ir nugalėtojų vardus iškovojo Kretingos komandos „Sala“ žaidėjai – Vytautas Ročys, Gediminas Žilys, Robertas Narvilas, Edgaras Žilys. Antri buvo Kretingos „Santechnikos“ stalo tenisininkai Aloyzas Rumbutis, Paulius Vengalis, Jonas Valinskis, trečią vietą užėmė Salantų „Imbarė“ – Kazys Stankus, Arvydas Venclauskas, Rimantas Lubys.