Vilniuje įvykusiame šio miesto atvirajame karatė kiokušin čempionate tarp 600 dalyvių iš 5 šalies klubų sėkmingai startavo ir 20 kretingiškių karatekų, atstovavusių „Shodan“ mokyklai.

Vienas iš mokyklos mokytojų Lukas Kubilius teigė, jog jaunųjų kovotojų tikslai šiame čempionate buvo skirtingi – vieniems tai buvo pirmasis pasirodymas, kitiems – galimybė pasitikrinti jėgas prieš artėjantį Lietuvos čempionatą.

Karatekų treneriai Viktorija Kubilienė ir Aivaras Baltmiškis pasidžiaugė savo auklėtinių pasiekimais: net 15 karatekų tapo čempionato prizininkais, iškovoję po 5 aukso, sidabro ir bronzos medalius.

Čempionato nugalėtojais tapo: Margarita Venslovaitė, Ernestas Valackonis, Eimantas Pikturna, Karolis Kairys, Edvinas Juozaitis. Sidabro medaliais pasidabino: Melė Valkiūnaitė, Arnoldas Petkus, Aurelijus Žvaginis, Dovydas Vaičius, Ernestas Riepšus. Bronzininkais tapo: Greta Jonutytė, Smiltė Balčytytė, Domas Skirbutas, Edvardas Petrauskas, Aironas Gedvilas.