Olandijoje įvykusiame atvirame kiokiušin karatė čempionate kartu su Klaipėdos kiokiušin karatė mokyklos „Shodan“ sportininkais startavo bei sėkmingai pasirodė ir kretingiškiai karatekos.

Sidabro medalį į Kretingą parvežė neseniai sportuojantis, tačiau jau gerų rezultatų pasiekęs Arnas Augutis. „Nedaug iki medalio pritrūko Ernestui Valackoniui, kuris užėmė IV vietą“, - kretingiškių pasirodymu pasidžiaugė „Shodan“ mokyklos mokytojas Lukas Kubilius, kuris Olandijoje taip pat pasitikrino jėgas prieš kovo mėnesį įvyksiantį Lietuvos čempionatą – visus tris savo varžovus L.Kubilius nugalėjo anksčiau laiko, ryškia persvara savo priešininkus pasiųsdamas į nokdauną.

Olandijoje varžėsi 300 karatekų iš 10 šalių. Lietuvai atstovavo 75 sportininkai, iš kurių – 35 Klaipėdos „Shodan“ mokyklos atstovai. Jie iškovojo 6 aukso, 4 sidabro bei 5 bronzos medalius.

Lietuviai iš viso Olandijoje pelnė 9 aukso, 8 sidabro bei 7 bronzos apdovanojimus.