Kretingos moterų krepšinio komandos „Augma“ startą Lietuvos moterų krepšinio (LMK) A lygoje lydėjo pergalė: kretingiškės savo aikštėje 62:35 (21:16; 15:5; 17:3; 9:11) nugalėjo Palangos sporto centro krepšininkes.

Rezultatyviausiai žaidė Lina Baltuonytė (19), Vilma Baltuonienė (11), Vitalija Gudaitė (10), atkovojusi 10 kamuolių. Anot komandos vadovės Birutės Gliaubertaitės, komandoje puikiai debiutavo nauja žaidėja Kristina Usaitė, pelniusi 9 taškus ir atkovojusi 10 kamuolių.

„Augma“ taip pat sužaidė Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) Mažosios taurės varžybas su Šiaulių „Saulės“ komanda.

„Pirmasis kėlinys nieko bloga nežadėjo – laimėjome 14:12, tačiau antrajame kėlinyje aikštės šeimininkės šiaulietės gerokai nuo mūsų atsiplėšė – 32:23. Visgi per trečiąjį kėlinį spurtavome 13:2, sustygavome puolimą ir kėlinį laimėjome 25:12. Išlaikiusios tą patį tempą, ketvirtą kėlinį laimėjome 20:7, o pergalę šventėme 68:51“, - susitikimą su Šiaulių „Saule“ pakomentavo B.Gliaubertaitė.

Geriausiai tarp kretingiškių žaidė komandos senbuvė Marina Šaulienė, pelniusi 31 tašką, iš kurių – 4 tritaškiai. Kitos komandos žaidėjos pelnė: Kristina Usaitė – 10 taškų, Vitalija Gudaitė – 8, Vilma Baltuonienė – 6, Aiva Gylienė – 5, Milda Laureckienė – 4, Rima Bodrovienė – 3, Lina Baltuonytė – 1.

Atsakomąsias LKF Mažosios taurės rungtynes „Augma“ savo aikštėje žais lapkričio 2 dieną 19 val. Jurgio Pabrėžos gimnazijos salėje. Kretingiškės turi realių galimybių patekti į pusfinalį, kur susitiktų su Kauno zonos komanda nugalėtoja.