Kretingos sporto mokyklos iniciatyva buvo surengtos Olimpinio festivalio rajono bendrojo lavinimo mokyklų bei gimnazijų badmintono rajoninio etapo varžybos. Jose dalyvavo 11 merginų bei 10 vaikinų iš Pranciškonų, Jurgio Pabrėžos gimnazijų bei Darbėnų ir Simono Daukanto vidurinių mokyklų.

Pirmąsias vietas tarp komandų laimėjo Darbėnų vid. m. merginos (mokyt. Rolandas Juknevičius) bei Pranciškonų gimn. vaikinai (mokyt. Arnoldas Slušnys), antrąsias atitinkamai – Jurgio Pabrėžos gimn. (mokyt. Vidmantas Lapinskas) ir Darbėnų vid. m., trečiąsias – Pranciškonų gimn. ir Simono Daukanto vid. m. (mokyt. Vaclava Pukelienė).

Tarp dvejetų geriausiai pasirodė Pranciškonų gimnazijos gimnazistai Edgaras Slušnys ir Edvinas Jokubauskas, kurie, beje, vienetų varžybose atitinkamai užėmė I ir II vietas. Tarp merginų stipriausia buvo darbėniškių Dainos Kairytės ir Laurynos Šidlauskaitės pora. Šios merginos vienetų varžybose taip pat buvo nepralenkiamos: Daina užėmė I v., Lauryna – II v.

Antrąsias vietas dvejetų varžybose užėmė darbėniškiai Lukas Kontrimas bei Simas Viskontas ir Pranciškonų gimnazijos merginų pora Emilija Letinauskaitė bei Emilija Rentauskaitė, trečiąsias – darbėniškiai Ernestas Dima ir Giedrius Dima bei Jurgio Pabrėžos gimnazijos badmintonininkės Valdonė Besanaitė ir Aušrinė Kaulickytė.

Vienetų varžybose trečiąsias vietas užėmė Lukas Kontrimas ir Aušrinė Kaulickytė.

Olimpinio festivalio badmintono varžybos rajone buvo surengtos trečią kartą, o geriausiai pasirodę Kretingos rajono badmintonininkai kovo pabaigoje varžysis Tauragėje įvyksiančiose finalinėse Olimpinio festivalio badmintono varžybose.