Rajono salės futbolo pirmenybėse II lygoje žaidžiantiems “Žibininkų” futbolininkams taip ir nepavyko pergalingai užbaigti pirmenybių, kaip praėjusiais metais: finale dėl aukso medalių po itin atkaklios kovos, kai jau atrodė, kad komandų laukia pratęsimas, paskutinę žaidimo minutę “Dvaro” komandos žaidėjo Algio Norvilo smūgis palaidojo “Žibininkų” komandos viltis laimėti.

Finalinę kovą dėl aukso medalių II lygoje laimėjo „Dvaro“ komanda.

Permainingai ir įdomiai vyko rungtynės mažajame finale dėl bronzos medalių. FK “Vienuolikė” žaidėjai po pirmo kėlinio susikrovė nemenką trijų įvarčių persvarą – 5:2. Tačiau antrame kėlinyje po Evaldo Grušeckio benefiso įvykiai aikštelėje pakrypo “Darbos” naudai. Nesitikėję tokios rungtynių eigos, FK “Vienuolikė” visai pakriko ir pralaimėjo 8:11.

Trečioje lygoje finalinės rungtynės vyko kur kas ramiau. Kovoje dėl bronzos medalių SK “Granitas” 4:1 privertė pasiduoti gerai rungtyniaujančius kurmaitiškius.

Rajono salės futbolo pirmenybių III lygos nugalėtojai – „Viruso“ futbolininkai

Galingai finišavusi “Viruso” komanda didžiajame finale nepasigailėjo jaunųjų “Juventus” žaidėjų. Pirmame etape “Virusas” varžovams buvo pralaimėjęs net 2:9. Tačiau finalinėje dvikovoje atsirevanšavo ir pasidabino aukso medaliais.

Rungtynių statistika:

II lyga. Finalai. Dėl III vietos: FK “Vienuolikė” – “Darba” – 8:11 (5:2; Nerijus Keblys, Marius Tautkus, Vitalijus Butko - po 2, Mindaugas Mazgeika, Martynas Lukas – po 1; Mindaugas Kalvis, Evaldas Grušeckis – po 4, Tadas Gudauskas – 3); dėl I vietos: “Žibininkai” – “Dvaras” – 1:2 (1:0; Renatas Žiubrys – 1; Algis Norvilas, Česlovas Kavarza – po 1).

Rezultatyviausi: R.Steckis (”Dvaras“) - 22, D.Grigaitis (FK “Vienuolikė”) - 20, R.Tichomirovas (RMR), T.Gudauskas (“Darba”) – po 16.

Naudingiausi žaidėjai: Algis Norvilas (“Dvaras”), Linas Griškus (”Žibininkai”), Evaldas Grušeckis (“Darba”), Vitalijus Butko (FK “Vienuolikė”).

III lyga. Finalai. Dėl III vietos: SK “Granitas” – “Kurmaičiai” - 4:1 (2:1; Edmundas Navickas, Darius Motužis, Julius Prušinskas, Marius Gedvilas – po 1; Gediminas Knieža – 1); dėl I vietos: ”Juventus” – “Virusas” - 3:6 (2:3; Audrius Gadeikis – 2, Povilas Večerskis – 1; Edgaras Vigelis, Gediminas Drungys – po 3).

Rezultatyviausi: V. Baltmiškis (“Slėnis”) – 20, M.Večerskis (”Virusas”) – 16, E.Vigelis (“Virusas”) – 14.

Naudingiausi žaidėjai: Dainius Turskis (“Virusas”), Povilas Večerskis (“Juventus”), Edmundas Navickas (SK “Granitas”), Vytautas Guja (“Kurmaičiai”).