Pe310172431
Še4111825
Se5121926

Ar ketinate savanoriškai registruotis į karo komendantūrą?

„Kurmaičių“ sporto klubas (vadovas Vaidotas Gedvilas) surengė smiginio varžybas, kuriose dalyvavo 11 moterų ir 16 vyrų. Tarp moterų taikliausiai strėlytes mėtė R.Litvinaitė, tarp vyrų – V.Varkojis. Antrąsias vietas užėmė Ž.Sasnauskienė ir E.Narvilas, trečiąsias – R.Nicytė ir M.Rima.

„Vydmantų“ sporto klubas (vad. Romualdas Mažionis) surengė krepšinio „3x3“ turnyrą, kuriame dalyvavo 6 Vydmantų bendruomenės jaunimo komandos. Jos sužaidė 19 susitikimų. Kovą dėl III v. prieš „Fortūnos“ komandą laimėjo „Turistai“, pirmą vietą iškovojo „Smaugliai“, antras liko „Vitvudas“.

„1 Grūšlaukės“ sproto klubas (vad. Leonas Jazbutis) kartu su Grūšlaukės filialo vedėja Genute Viskontiene surengė šaškių turnyrą. Jsme dalyvavo 9 žaidėjai, iš kurių geriausiai pasirodė Šarūnas Giedra (15 taškų iš 16 galimų). Antras buvo vyriausias turnyro dalyvis Mindaugas Nomgaudis, trečias – jauniausias dalyvis Gytis Raudonis.

„Salantiškių“ sporto klubo šachmatininkai minėdami Lietuvos nepriklausomybės 20-metį į draugiškas šachmatų varžybas pasikvietė šachmatininkus iš Sedos ir Kretingos. Salantams atstovavo 2 komandos. Pirmą vietą užėmė kretingiškiai Audrius Jonuševičius, Evaldas Slušnys, Ričardas Dalinkevičius ir Asta Idzelevičienė, antri liko Sedos šachmatininkai. Trečią vietą užėmė Salantų I komanda, kurią sudarė Pranas Riepšas, Antanas Mikutis, Zigmas Juronis ir Loreta Drungilienė. „Jie surinko tiek pat taškų, kaip ir kita Salantų komanda, tačiau III vietą pirmajai komandai lėmė Loretos Drungilienės pergalė prieš Ramunę Ruginienę“, - paaiškino Salantų miesto sporto organizatorius Romualdas Leknius.