Lietuvos vaikų čempionate Kretingai ir „Shodan“ karatė mokyklai atstovavo gausus būrys karatekų, kurie sugrįžo su daugybe įvairių spalvų medalių.

Kėdainių arenoje įvyko Lietuvos kiokušin karatė vaikų čempionatas, kuriame varžėsi net 667 dešimties–keturiolikos metų sportininkai iš 38 Lietuvos klubų. Kretingos karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ auklėtiniai šiame čempionate iškovojo 21 medalį: 3 aukso, 3 sidabro ir 15 bronzos. Šios pergalės svariai prisidėjo prie bendros komandinės įskaitos: „Shodan“ karatė mokykla išlaikė pirmosios vietos poziciją tarp Lietuvos karatė klubų jau penkioliktus metus iš eilės.

Vaikinų U-10 amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 35 kg aukso medalį iškovojo Martynas Dorelis. Pirmoje kovoje jis įveikė priešininką Arną Rimkevičių („Shodan“), o finalinėje kovoje pirmą vietą užtikrintai laimėjo prieš Sruogį Balčiūną („Okinava“).

Merginų U-12 grupėje svorio kategorijoje iki 55 kg čempionės titulą iškovojo Kamilė Kontrimaitė. Pirmoje kovoje ji laimėjo prieš varžovę Kamilę Kolbą („Senshi“), o finale po atkaklios kovos įveikė Emiliją Nomgaudę („Shodan“).

Vaikinų U-12 grupėje svorio kategorijoje per 60 kg I v. ir aukso medalį laimėjo Mindaugas Viščiūnas. Pirmoje kovoje jis įveikė varžovą Kristupą Naką („Dao“), o antroje – finalinėje – kovoje šodanietis susirungė su Adrian Volodkovič („Sakura“) – po atkaklios sportininkų kovos pergalė bei čempiono titulas atiteko „Shodan“ mokyklos auklėtiniui Mindaugui.

Vicečempionų titulus laimėjo: Kamilė Ilgaudaitė, Kamilė Einikytė ir Kristupas Danyla.

Bronzos medalius iškovojo: Viltė Dervinytė, Matijus Stropus, Lėja Lubytė, Mantas Budrys, Jokubas Artiomenkovas, Nojus Dervinis, Dangė Gruzdytė, Justas Samulionis, Matas Valančius, Viktorija Lubytė, Kotryna Kasnauskytė, Tautvydas Letukas, Juozas Jonkus, Nojus Gaučius, Karolis Šlima.

Karatė mokyklos „Shodan“ vadovas Lukas Kubilius, treneriai Aivaras Baltmiškis, Laurynas Vaičikauskas, Dovydas Martišius, Erika Rukšėnaitė ir Žygimantas Šniaukas džiaugėsi kiekvienu šiose varžybose startavusiu auklėtiniu, jų pasiekimais, ryžtu ir nuosekliu darbu siekiant pergalių. Kitos svarbios artėjančios varžybos – Lietuvos jaunučių ir jaunimo čempionatas, kuris vėl Kėdainiuose įvyks gegužės 11 dieną.