Pajūrio naujienos
Help
2019 Sausis
Pi 7142128
An18152229
Tr29162330
Ke310172431
Pe4111825
Še5121926
Se6132027
Orų prognozė
Dieną0°C debesuotumas 100 %
Naktį4°C debesuotumas 17 %
Apklausa

Ar reikėtų mokyklose mokiniams uždrausti mobiliuosius telefonus?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Į eismo įvykį pateko autobusas

  • Dovilė URNIKIENĖ
  • Keliuose
  • 2018-04-10
Pirminiais duomenimis, autobusui susidūrus su lengvuoju automobiliu žmonės nenukentėjo.

Vakar apie 8 val. eismo įvykis Žemaitės al. ir Vilniaus g. sankryžoje sutvenkė didžiulę transporto spūstį. Kol kas aiškinamasi, kas kaltas, o kas teisus dėl eismo įvykio, kuomet lengvasis „Opel“ markės automobilis atsitrenkė į Kretingos autobusų parko „Seat“ autobusą.

Kretingos autobusų parko direktorius Arvydas Dyburys teigė, kad autobusas iš Vilniaus g. suko Palangos link, kai susidūrė su automobiliu „Opel“, važiavusiu Kretingos centro kryptimi. Per eismo įvykį žmonės nenukentėjo.

A. Dyburys paaiškino, jog autobusas „Kretinga–Budriai“ jau buvo savo maršruto pabaigoje, tad jame buvo likę nedaug keleivių – jų pavėžėjimo klausimas buvo operatyviai išspręstas.

Dėl eismo įvykio vienoje judriausių gatvių Žemaitės al. susitvenkė ilgos transporto eilės.

A. Dyburys patikino, kad autobusas apgadintas nestipriai – po remonto jis galės vėl būti naudojamas darbui.

„Tai ne pirmas atvejis, kai mūsų autobusai patenka į eismo įvykį rekonstruojamoje kelio vietoje. Anksčiau toks įvykis buvo Žemaitės al., o dabar sankryžoje, kur vairuotojai, vengdami duobių, bando jas apvažiuoti – vieni jas lenkia iš kairės, kiti – iš dešinės, todėl ir susidaro pavojingos situacijos. Rekonstruojamose vietose nėra linijų, nebeaišku, kur kieno juosta ir kas iš jos išvažiavo, – kalbėjo A. Dyburys. – Suprantama, duobių nelopysi, kai netrukus visa sankryža bus įrengta naujai, tad norėtųsi vairuotojų paprašyti daugiau atidumo ir tolerancijos vieni kitiems.“

Dar viena situacija rekonstruojamoje Žemaitės al. dalyje buvo nutikusi ir praėjusią savaitę – nesutardami, kuris vairuotojas turėjo pirmenybę nuo Palangos pusės įvažiuojant į kelio susiaurėjimą ties kavine „Airovita“, jie kreipėsi išaiškinimo į policiją.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas