Pajūrio naujienos
Help
2019 Sausis
Pi 7142128
An18152229
Tr29162330
Ke310172431
Pe4111825
Še5121926
Se6132027
Orų prognozė
Dieną1°C debesuotumas 90 %
Naktį-3°C debesuotumas 3 %
Apklausa

Ar reikėtų mokyklose mokiniams uždrausti mobiliuosius telefonus?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Kretingos rajono savivaldybėje įvyko konkursai Kretingos mokyklos-darželio „Žibutė“ ir Salantų gimnazijos direktorių pareigoms užimti.

Snieguolės Šlyžiuvienės apsisprendimą tapti mokyklos-darželio „Žibutė“ direktore lėmė noras praplėsti savo galimybių ribas, prisiimti didesnius iššūkius ir atsakomybę.

Į mokyklos-darželio „Žibutė“ direktoriaus vietą pretendavo 3 kandidatai, du iš Kretingos, vienas – iš Mažeikių rajono. Daugiausiai balų surinko ir konkursą laimėjo nuo 2016 metų kovo Vydmantų lopšelio-darželio „Pasagėlė“ vadove dirbanti 43-ų Snieguolė Šlyžiuvienė.

Klaipėdos universitete ji yra įgijusi edukologijos bakalauro ir magistro kvalifikacinius laipsnius. Mokykloje-darželyje „Žibutė“ pradės dirbti, kai bus gauta pažyma iš Specialiųjų tyrimų tarnybos. Kandidatūrą dar turės patvirtinti Kretingos rajono savivaldybės taryba.

„Pajūrio naujienų“ pakalbinta, S. Šlyžiuvienė atviravo, jog apsisprendimą daugiausia lėmė noras praplėsti savo galimybių ribas, prisiimti didesnius iššūkius ir atsakomybę.

„Žibutė“ yra didesnė įstaiga, tai – mokykla-darželis. Reikalingas kompetencijas dirbti ir vadovauti turiu – esu ikimokyklinio ir pradinio ugdymo pedagogė. Bandysiu įgyvendinti veiklos gaires, kurias susidėliojau“, – sakė ji.

O konkurse į Salantų gimnazijos direktoriaus pareigybę dalyvavo vienintelis pretendentas iš Plungės rajono, bet mažiausio reikiamo balų skaičiaus jis nesurinko. Konkursas bus skelbiamas iš naujo.

Konkursų komisijai, kurioje dirbo Savivaldybės administracijos, Švietimo ir mokslo ministerijos, Lietuvos mokyklų vadovų asociacijos, abiejų mokymo įstaigų bendruomenių atstovai, vadovavo Savivaldybės administracijos direktorius Virginijus Domarkas.

Anot jo, nežinia, ar reikės skelbti konkursą į be vadovo liekančio lopšelio-darželio „Pasagėlė“ direktoriaus vietą, mat švietimo tinklo pertvarkos plane numatyta ugdymo įstaigą prijungti prie Vydmantų gimnazijos. Rajono taryba šio klausimo kol kas dar nesvarstė.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas