Pajūrio naujienos
Help
2019 Sausis
Pi 7142128
An18152229
Tr29162330
Ke310172431
Pe4111825
Še5121926
Se6132027
Orų prognozė
Dieną-8°C debesuotumas 6 %
Naktį-12°C debesuotumas 31 %
Apklausa

Ar registruoti, bet ilgus metus nebegyvenantieji savivaldybėje turėtų rinkti jos valdžią?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Nors santykiai subyrėjo, pažadėjo ir toliau padėti

  • Dovilė URNIKIENĖ
  • Teisėtvarka
  • 2018-01-23

Teisme atsidūręs kretingiškis Vidas Strelkovas ir pats negalėjo paaiškinti, dėl ko pernai balandį namuose įsiliepsnojo konfliktas, per kurį jis į savo mylimą moterį metė pilną alaus butelį. Šis pataikė į akį – dėl sužalojimo moteris gydėsi ilgiau kaip pusmetį ir prarado ne mažiau 25 proc. darbingumo ji susitaikyti su kaltinamuoju sutiko, bet ne iš karto.

Viename teismo posėdyje nukentėjusiajai paprašius atlikti pakartotinę ekspertizę, įvertinant, ar sveikatos sutrikdymo mastas nėra didesnis negu nustatyta, į kitą teismo posėdį šalys atėjo jau susitaikiusios.

Nukentėjusioji paskutiniame teismo posėdyje nedalyvavo, jai atstovavo advokatas, patvirtinęs poziciją, kad ji V. Strelkovui pretenzijų nebeturinti ir sutinka, kad šis būtų atleistas nuo baudžiamosios atsakomybės.

Į tai atsižvelgė Plungės apylinkės teismo Kretingos rūmai – pripažinus V. Strelkovą kaltu dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo, jis atleistas nuo baudžiamosios atsakomybės, susitaikius su nukentėjusiąja. Tačiau V. Strelkovui paskirtas įpareigojimas sumokėti 228 Eur dydžio įmoką į Nukentėjusių nuo nusikaltimų asmenų fondą.

V. Strelkovas jau atlygino „Sodros“ pareikštą ieškinį už nukentėjusiosios gydymo išlaidas – beveik 800 Eur.

Vyras atsiskaitė ir su nukentėjusiąja – sumokėjo turtinę žalą ir dar 8 tūkst. Eur neturtinės. Nors nukentėjusioji sutartyje pasirašė, kad ateityje pretenzijų V. Strelkovui neturės, net jei jos sveikata ir pablogėtų, tačiau vyras teisme žadėjo, kad ja rūpinsis ir jai padės bet kokiu atveju. Nepaisant to, kad šiuo metu pora, iki konflikto kartu gyvenusi 9 metus, nebebendrauja.

Teisme paprašytas papasakoti nusikaltimo aplinkybes, V. Strelkovas prisipažino mažai ką ir atsimenąs – tik tiek, kad namo tąkart grįžo išgėręs, nors šiaip jis alkoholį vartoja retai ir saikingai.

Anksčiau V. Strelkovas nebuvo teistas ir niekada neturėjo problemų su teisėsauga.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas