Pajūrio naujienos
Help
2018 Sausis
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Orų prognozė
Dieną-4°C debesuotumas 100 %
Naktį-6°C debesuotumas 100 %
Apklausa

Ar naujasis Kretingos ženklas atspindi mūsų krašto savitumą?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Trumpesnio kelio ieškantys vairuotojai erzina gyventojus

  • Dovilė URNIKIENĖ
  • Aktualijos
  • 2017-08-25

Paskutiniame Eismo saugumo posėdyje svarstyta pora prašymų dėl to, kad vairuotojai, ieškodami, kaip išvengti rekonstruojamos Žemaitės al. atkarpos, suka aplinkinėmis gatvėmis ir kelia nepatogumų čia gyvenantiesiems.

Dalis vairuotojų, kurie tikisi greičiau nuvažiuoti į Palangą, apvažiavimo ieško iš Žemaitės al. sukdami į Rožyno gatvę, o iš šios nuklysta į gyvenamųjų namų rajoną ir blaškosi, privažiuodami akligatvius, tvenkinius ar muziejaus parką, bet taip ir nerasdami kito kelio.

Tokią problemą, kuri pasikartoja kasmet, o šiemet dėl Žemaitės al. rekonstrukcijos tapo dar aštresnė, praėjusiame Eismo saugumo komisijos posėdyje išsakė Dvaro gatvės gyventojas Arvydas Matiejauskas, kuris yra ir Dvaro seniūnaitijos seniūnaitis.

„Mūsų gatvės gale nėra net vietos, kur automobiliams apsisukti – jie jau išvažinėjo šalia esančią pievą“, – sakė A. Matiejauskas, prašęs įrengti motorinio transporto eismą draudžiantį kelio ženklą Dvaro gatvėje.

Tačiau Eismo saugumo komisija, kurios pastebėjimu, analogiška problema esanti ir Parko g., pasiūlė kitą variantą – įrengti kelio ženklus „Aklakelis“.

„Įrengus motorinio transporto eismą draudžiančius kelio ženklus, gyventojai skundžiasi, kad pas juos nebegali atvažiuoti giminės, draugai. O problemą dėl tų vairuotojų, kurie ieško kito apvažiavimo, išspręs ir ženklas „Aklakelis“ – jį pamatę žmonės tiesiog nebesuks į gatvę“, – kalbėjo Kretingos rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkas Ričardas Kačinas.

Eismo saugumo komisijos sprendimu, kelio ženklai „Aklakelis“ atsiras ties Rožyno g. sankryžomis su Parko ir Dvaro gatvėmis.

Dar vienas prašymas iš gyventojų gautas dėl to, kad suintensyvėjo eismas Grafų Tiškevičių gatve, kuri susijungia su naujai išpiltu keliu iš Padvarių gyvenvietės. Šiuo maršrutu vairuotojai trumpina kelią, vengdami Žemaitės alėjoje vykstančios rekonstrukcijos.

„Prašome pastatyti kelio ženklą, ribojantį greitį ir draudžiantį eismą sunkiasvoriam transportui Grafų Tiškevičių g. ties vieta, kur iš Padvarių įsikerta naujai pratiestas kelias, sujungiantis Padvarių k. su Kretingos m.“, – tokį prašymą Komisijai adresavo gyventojai, tikinantys, kad sunkiasvoriam transportui ir traktoriams važiuojant žvyruotu keliu, nuo kylančio triukšmo, dulkių ir automobilių greičio, jie negali normaliai gyventi.

Eismo saugumo komisija nutarė šį prašymą išnagrinėti apsilankius vietoje per išvažiuojamąjį posėdį.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas