Pajūrio naujienos
Help
2018 Birželis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se3101724
Orų prognozė
Dieną15°C debesuotumas 12 %
Naktį12°C debesuotumas 12 %
Apklausa

Ar rajono valdžia turėtų pasirūpinti vaikų vasaros poilsiu?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Futbolo klubo „Žibininkai“ iniciatyva Kretingoje jau 14-ą kartą įvyko Žolinės futbolo turnyras, kuriame, be turnyro šeimininkų, varžėsi klubo bičiuliai – komandos iš Mažeikių, Telšių, Latvijos.

Sporto klubui „Žibininkai“ atstovaujanti komanda HBH-„Malūnų kaimas“ – Žolinės turnyro organizatorė – pagrindinį apdovanojimą iškovojo antrus metus iš eilės.

Finalinėse rungtynėse, „Žibininkų“ klubo komandai HBH-„Malūnų kaimas“ 1:0 nugalėjus Mažeikių „Arimetrą“, Žolinės taurė antrus metus iš eilės liko Kretingoje. Trečią vietą užėmė Latvijos atstovai – „FVK Olaine“.

„Tokiuose proginiuose turnyruose, kai komandoms per trumpą laiką reikia sužaisti po ketverias rungtynes, ir mažos klaidos baudžia skaudžiai, ypač žaidžiant su lygiaverčiais varžovais, kai dėl to bet kuri komanda gali laimėti arba pralaimėti, – turnyro atmosferą komentavo futbolo klubo „Žibininkai“ vadovas Andrius Piekus. – Dėl to, kad mūsų turnyre yra įdomu, čia vyrauja kovos dvasia, komandos ir atvyksta. Mūsų rengiamo Žolinės turnyro devizas yra toks, jog rezultatai rytoj užsimirš, o mes prisiminsime tuos, kurie buvo kartu su mumis – žaidė ir padėjo surengti turnyrą“.

Žolinės turnyro organizatoriai ne tik pasveikino šventės dalyvius, bet ir už indėlį populiarinant futbolą, klubo veiklą padėkojo Virginijui Čepauskui, Rikantui Ramanauskui bei Kretingos rajono merui Juozui Mažeikai. Tradiciškai su jubiliejiniais gimtadieniais buvo pasveikinti klubo nariai: 50-mečio proga – Arvydas Balsevičius, su 40-mečiu – Audrius Tolis.

Varžyboms teisėjavo Gediminas Petrauskas ir Arvydas Balsevičius, futbolo šventės dalyvių sveikata rūpinosi Aleksandra Jonelienė – jiems buvo įteiktos padėkos bei HBH pramogų komplekso įsteigtos dovanos. Žolinės futbolo turnyrą bei komandą HBH-„Malūnų kaimas“ jau nebe pirmus metus remia Rada Matulevičienė, kuri pasirūpino, kad turnyro dalyviai būtų pavaišinti šašlykais ir namine gira.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas