Pajūrio naujienos
Help
2017 Gruodis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Orų prognozė
Dieną0°C debesuotumas 3 %
Naktį-2°C debesuotumas 17 %
Apklausa

Metų žmogaus 2017 rinkimai

Edvardas STALMOKAS
Antanas BLUŽAS
Petras RUDYS
Aurimas RAPALIS
Ieva GARJONIENĖ
Arūnas MAŽONIS
Robertas LAPINSKAS
Bronius LAZDAUSKAS
Gvidonas NAVICKAS
Margarita LIZDENYTĖ
Kęstutis BERTAŠIUS
Auksė ANTULIENĖ
Apklausa

Šiemet Lietuvą paliko 56 tūkst. gyventojų. Ar Lietuva galutinai išsivažinės?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Ar įperkate šiemet miško gėrybes?

  • Gat­vės in­ter­viu
  • 2017-07-28

Sigita URBONIENĖ:

– Žinoma, kai pamatai, kad kiek anksčiau kainavo litais – dabar eurais, liūdna darosi. Tačiau šiek tiek leidžiu sau nusipirkti. Pastebėjau, kad miško gėrybių kainos po truputį jau krenta, palyginus su ankstesne savaite: praėjusį šeštadienį už litrą voveraičių jau mokėjau nebe 4, o 3 eurus , už litrą mėlynių prašė nebe 4, o 3,5 euro. Tačiau vis tiek yra brangu.

Irena ZAPALIENĖ:

– Ne tik mėgstu, bet ir dėl sveikatos nusiperku mėlynių. Šiemet kol kas teišgalėjau tik litrą, už kurį turguje sumokėjau 5 eurus. Anksčiau prisipirkdavau daugiau, maistiniuose maišeliuose užsišaldydavau šaldiklyje. Esu įpratusi kas vakarą atsilaužti sušaldytų mėlynių , įsimesti į plaktuvą kartu su bananu, įpilti pieno – labai skanus kokteilis.

Romutė VIRŠILIENĖ:

– Ką darysi, kad viskas šiais laikais brangu. Dažnai neleidžiu sau pirkti, tačiau kartais šio to iš turgaus parsinešu. Šiemet pirkau voveraičių, mokėjau 4 eurus už litrą. Pati į mišką nei uogauti, nei grybauti neinu, o kai perku iš svetimų, pirmiausia žiūriu, kad grybai būtų švarūs, uogos neapsinešusios lapais. Mėlynių taip pat jau ragavau.

Jurgita TRAINAVIČIENĖ:

– Skanauti uogų tikriausiai visi mėgsta, tačiau ne visi patys uogauja, laukia, kol parneš kiti. Aš taip pat retai kada miško gėrybes renku. Negaliu pasakyti, kiek kas kainuoja – brangu ar nebrangu, neturiu laiko po turgų vaikščioti ir domėtis. Pati šiemet dar nieko nepirkau. Tačiau įsivaizduoju, kad, pavyzdžiui, mėlynės gali būti brangios – juk renka jas po vieną.

Kalbino Audronė GRIEŽIENĖ, fotografavo Darius ŠYPALIS


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas