Pajūrio naujienos
Help
2017 Gruodis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Orų prognozė
Dieną2°C debesuotumas 16 %
Naktį1°C debesuotumas 1 %
Apklausa

Metų žmogaus 2017 rinkimai

Edvardas STALMOKAS
Antanas BLUŽAS
Petras RUDYS
Aurimas RAPALIS
Ieva GARJONIENĖ
Arūnas MAŽONIS
Robertas LAPINSKAS
Bronius LAZDAUSKAS
Gvidonas NAVICKAS
Margarita LIZDENYTĖ
Kęstutis BERTAŠIUS
Auksė ANTULIENĖ
Apklausa

Šiemet Lietuvą paliko 56 tūkst. gyventojų. Ar Lietuva galutinai išsivažinės?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Aktyviausi Kretingos rajono šaškininkai kartu su bičiuliais iš Klaipėdos sužaidė tradiciniame šaškių turnyre „Pajūrio naujienų“ taurei laimėti: 14 šaškininkų varžėsi tris savaitgalius, kad išsiaiškintų, kuris iš jų šiemet stipriausias.

Šaškių turnyro „Pajūrio naujienų“ taurei laimėti nugalėtojas Mindaugas Žilinskis ir III v. užėmusi Elytė Baltrimienė.

Pirmą vietą, iš 26 partijų pelnęs 18 pergalių ir 5 baigęs lygiosiomis, iškovojo Mindaugas Žilinskis. „Pajūrio naujienų“ taurė šiam šaškininkui atiteko trečią kartą, bet ne iš eilės, taigi pereinamasis laikraščio redakcijos prizas šeimininko tebeieško nuo 2010-ųjų metų.

Antrą vietą užėmė Antanas Varinauskas, kurio sąskaitoje – irgi 18 pergalių, tačiau daugiau pralaimėjimų. Praėjusių metų „Pajūrio naujienų“ taurės laimėtojas nuo nugalėtojo atsiliko vienu tašku ir taip pat negesina vilties kada nors pergalingai sužaisti triskart ir taip iškovoti taurę.

Trečią vietą turnyre užėmė viešnia iš Klaipėdos Elytė Baltrimienė, šiose varžybose dalyvavusi pirmą kartą. Moteris, šaškėmis žaidžianti apie 30 metų, sakė į Kretingą atvažiuojanti susitikti su bendraminčiais, pabendrauti.

Ketvirtas – Romualdas Šlepavičius, kuris į turnyrą atvykdavo iš Padvarių socialinės globos namų, penktas – Algirdas Gadeikis, šeštas – Justinas Kaubrys. Abu jie – nesyk tapę šio tradicinio turnyro prizininkais.

Turnyro rezultatais bei įspūdžiais pasidalinę M. Žilinskis ir A. Varinauskas teigė, jog kasmet „Pajūrio naujienų“ taurės turnyre dalyvauja gana stabilus šaškių mėgėjų skaičius. „Visi žaidžiame panašiai vienodai, tik vieni sulaukiame daugiau sėkmės, kiti gal mažėliau, todėl ir taurė kasmet keliauja tai pas vieną, tai pas kitą šaškininką“, – pastebėjo jie.

Šį sezoną Kretingos šaškininkai dalyvavo Telšiuose įvykusiame Žemaitijos regiono šaškių turnyre, kuriame tarp 50 žaidėjų M. Žilinskis užėmė VII v., A. Varinauskas – XI v. Šiame turnyre žaidė ir daugiau kretingiškių, bet jiems sekėsi ne itin gerai.

Kartą per mėnesį kretingiškiai šaškininkai susitinka su bičiuliais iš Klaipėdos, kad pažaistų „greitosiomis“ šaškėmis. „Kad neprarastumėme sportinės formos ir gebėjimo mąstyti“, – teigė M. Žilinskis ir A. Varinauskas.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas