Pajūrio naujienos
Help
2017 Spalis
Pi 29162330
An 310172431
Tr 4111825
Ke 5121926
Pe 6132027
Še 7142128
Se18152229
Orų prognozė
Dieną11°C debesuotumas 8 %
Naktį4°C debesuotumas 100 %
Apklausa

Ar pritariate, kad vaikai mokyklą pradėtų lankyti nuo 6-erių metų?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Aktyviausi Kretingos rajono šaškininkai kartu su bičiuliais iš Klaipėdos sužaidė tradiciniame šaškių turnyre „Pajūrio naujienų“ taurei laimėti: 14 šaškininkų varžėsi tris savaitgalius, kad išsiaiškintų, kuris iš jų šiemet stipriausias.

Šaškių turnyro „Pajūrio naujienų“ taurei laimėti nugalėtojas Mindaugas Žilinskis ir III v. užėmusi Elytė Baltrimienė.

Pirmą vietą, iš 26 partijų pelnęs 18 pergalių ir 5 baigęs lygiosiomis, iškovojo Mindaugas Žilinskis. „Pajūrio naujienų“ taurė šiam šaškininkui atiteko trečią kartą, bet ne iš eilės, taigi pereinamasis laikraščio redakcijos prizas šeimininko tebeieško nuo 2010-ųjų metų.

Antrą vietą užėmė Antanas Varinauskas, kurio sąskaitoje – irgi 18 pergalių, tačiau daugiau pralaimėjimų. Praėjusių metų „Pajūrio naujienų“ taurės laimėtojas nuo nugalėtojo atsiliko vienu tašku ir taip pat negesina vilties kada nors pergalingai sužaisti triskart ir taip iškovoti taurę.

Trečią vietą turnyre užėmė viešnia iš Klaipėdos Elytė Baltrimienė, šiose varžybose dalyvavusi pirmą kartą. Moteris, šaškėmis žaidžianti apie 30 metų, sakė į Kretingą atvažiuojanti susitikti su bendraminčiais, pabendrauti.

Ketvirtas – Romualdas Šlepavičius, kuris į turnyrą atvykdavo iš Padvarių socialinės globos namų, penktas – Algirdas Gadeikis, šeštas – Justinas Kaubrys. Abu jie – nesyk tapę šio tradicinio turnyro prizininkais.

Turnyro rezultatais bei įspūdžiais pasidalinę M. Žilinskis ir A. Varinauskas teigė, jog kasmet „Pajūrio naujienų“ taurės turnyre dalyvauja gana stabilus šaškių mėgėjų skaičius. „Visi žaidžiame panašiai vienodai, tik vieni sulaukiame daugiau sėkmės, kiti gal mažėliau, todėl ir taurė kasmet keliauja tai pas vieną, tai pas kitą šaškininką“, – pastebėjo jie.

Šį sezoną Kretingos šaškininkai dalyvavo Telšiuose įvykusiame Žemaitijos regiono šaškių turnyre, kuriame tarp 50 žaidėjų M. Žilinskis užėmė VII v., A. Varinauskas – XI v. Šiame turnyre žaidė ir daugiau kretingiškių, bet jiems sekėsi ne itin gerai.

Kartą per mėnesį kretingiškiai šaškininkai susitinka su bičiuliais iš Klaipėdos, kad pažaistų „greitosiomis“ šaškėmis. „Kad neprarastumėme sportinės formos ir gebėjimo mąstyti“, – teigė M. Žilinskis ir A. Varinauskas.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas