Pajūrio naujienos
Help
2018 Birželis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se3101724
Orų prognozė
Dieną20°C debesuotumas 1 %
Naktį17°C debesuotumas 5 %
Apklausa

Ar rajono valdžia turėtų pasirūpinti vaikų vasaros poilsiu?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Vydmantų gyventojai po maždaug pusmečio galės džiaugtis ir važiuoti nauja gatve: jau kurį laiką vyksta vienos pagrindinių Atžalyno gatvės kapitalinio remonto darbai.

Atžalyno gatvė, esanti Vydmantų gyvenvietės rytinėje dalyje, yra apie 0,419 km ilgio. Rekonstruojama atkarpa nuo Mokyklos gatvės iki Žaliosios gatvės. Atsižvelgiant į Vydmantų bendruomenės prašymus tvarkyti šią gatvę, intensyvius transporto priemonių ir pėsčiųjų srautus į šalia šios gatvės įsikūrusią ambulatoriją, paštą, mokyklą, vaikų darželį bei esamą kelio būklę, Kretingos rajono savivaldybė buvo paskelbusi konkursą rangovui parinkti, kuris šiuo metu atlieka gatvės projektavimo ir rekonstravimo darbus.

Gatvės tvarkymo darbai atliekami pagal parengtą techninį darbo projektą remiantis Kretingos r. savivaldybės administracijos išduotomis techninėmis specifikacijomis, Savivaldybės bendruoju planu ir kitomis suinteresuotų institucijų išduotomis techninėmis sąlygomis. Yra numatyta Atžalyno gatvėje, kurios dalis buvo asfaltuota, o dalis padengta žvyro danga, patiesti asfaltą, dešinėje gatvės pusėje iš betoninių trinkelių įrengti ne mažesnio kaip 1,5 pločio šaligatvį, sumontuoti kelio ir vejos bordiūrus, rekonstruojant gatvę numatoma ją pritaikyti žmonių su negalia judėjimui, bus sutvarkytas paviršinių nuotekų nuvedimas, šiukšlių konteinerių aikštelės, dešinėje gatvės pusėje įrengtas gatvės apšvietimas su naujomis atramomis ir LED šviestuvais.

Rekonstruojamos gatvės tyrinėjimo, geodezinius, kadastro parengimo darbus atliko bendrovė URBAN LINE, o kelio tiesimo ir statybos darbai patikėti bendrovei VVARFF. ,,Sutartis pasirašyta 2016 spalio 20 d. Darbų atlikimo terminas – 12 mėnesių. Jei bus palankios oro sąlygos, darbus planuojama pabaigti iki birželio pabaigos“, – teigė UAB VVARFF generalinio direktoriaus pavaduotojas Jonas Virbickas.

Bendra gatvės rekonstrukcijos kaina 139,7 tūkst. Eur, iš kurių 13, 1 tūks Eur skirta projektavimo ir geodezinių ir kadastro byloms parengti, 102, 2 Eur – statybos darbams.

,,P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas