Pajūrio naujienos
Help
2018 Birželis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se3101724
Orų prognozė
Dieną20°C debesuotumas 1 %
Naktį17°C debesuotumas 5 %
Apklausa

Ar rajono valdžia turėtų pasirūpinti vaikų vasaros poilsiu?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Vasaris – šimtadienių metas. Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos šimtadienis šiemet virto didžiausiu pasaulio mados renginiu „MET Gala“.

Adele dainą „When we were young“ atliko Gabrielė Kalniškytė.

Temos parinkimas – tai, nuo ko prasideda visi šimtadieniai. Reikėjo lanksčios, nebanalios ir įdomios idėjos, kad renginys atrodytų prašmatniai, bet skoningai. Ilgai svarstyti neteko, nes netrukus pasiūlyta gimnazijoje surengti „MET Gala“ – kasmetinį Niujorko mieste vykstantį renginį, kuris pažymi drabužių parodos atidarymą. Šio renginio svečiai kasmet gauna vis kitokią temą, kuri turi atsispindėti jų aprangoje.

Šimtadienio tema visiems pasirodė įdomi ir spalvinga, tad netrukus užvirė darbai: kas siuvo sukneles, kas gamino dekoracijas, kas užsiėmė organizaciniais reikalais, rūpinosi apšvietimu ir kitais techniniais dalykais.

Trečiokė gimnazistė Rimantė Šalčiūtė, paklausta, ar besiruošiant buvo iškilę sunkumų, patikino, kad jų nebūta: „Kaip bebūtų keista, jokių didesnių sunkumų neiškilo, turbūt todėl, kad ruoštis pradėjome labai anksti, tad viskam paskyrėme laiko, nepasilikome darbų vien paskutinėms dienoms.“

Renginio vakarą į mokyklą sugužėjo išsipustę dvyliktokai. Merginos vilkėjo įvairiomis suknelėmis – nuo blizgių iki puoštų floristiniais motyvais, vaikinai rinkosi kostiumus. Šviesoms užgesus scenoje įtaisytus tris baltus kubus nušvietė įvairiaspalvės projekcijos, kurios judėjo pagal trankią muziką.

Akordeonu grojo „Party Maker“, jam savo judesiais ir balsu pritarė choras.

Netrukus renginio vedėja pristatė visas dvyliktokų auklėtojas, kaip mados dizaineres, o antrasis vedėjas į sceną žengė su savo mados kolekcija, sukėlusia daugybę teigiamų emocijų žiūrovams.

Po šokėjų pasirodymo ir lydimos parodijų viena po kitos rikiavosi šmaikščios nominacijos dvyliktokams – „Gražiausia pora“, „Meilės trikampis“„Nepavyko baigti iš pirmo karto“, „Komunalininkų balius“, „Proto guzas“ ir t.t. Nominacijų teikimą paįvairino stilingi pasirodymai. Užuolaidoms prasiskleidus, pasirodė vaikinas su akordeonu ir choru už jo nugaros, o kiek vėliau vieno iš vedėjų noras įrodyti, kad yra ne ką mažiau talentingas, virto dar vienu muzikiniu numeriu, kuriame jaunimas grojo gitara, saksofonu ir smuiku. Vedėjams ėmus kalbėtis apie raumenis, ant scenos pasirodė du sportininkai, kurie pademonstravo savo figūras. Šie du stipruoliai įteikė „Sportininko“ apdovanojimą ir visų nuostabai iš scenos išsinešė vieną iš vedėjų. Vedėjo vagystę užmaskavo grupinis pasirodymas „Šiandien tu man graži“, užpildęs salę energija ir džiaugsmu. Šis pasirodymas tapo „Donžuano“ nominacijos įžanga. Vėliau įteiktos „Laido sero“, „Facebook karalienės“, „Bibliotekininkų“, „Greičio“, „Sensacijos“ nominacijos, palydėtos šokių ir vaizdo klipų.

Improvizacija pagal atlikėjo Manto dainą „Šiandien tu man graži“.

Vakarėlio kulminacija tapo vakaro Karaliaus ir Karalienės rinkimai. Nugalėtojai – Tautvydas Lubys ir Gerda Servaitė, pasipuošę puikiomis karūnomis, ant scenos sušoko valsą.

Šaunaus renginio pabaigoje buvo apdovanotos auklėtojos. Jos užpildė salę jautriomis, už širdies griebiančiomis kalbomis ir savo išmintimi paprotino dvyliktokus, o jie atsidėkojo kalnais gėlių. Po šių kalbų šventės dalyvių laukė dvyliktokų vaizdo atsisveikinimas apie tai, ką jie palieka vienuoliktokams. O palieka jie valytojas, atsipalaidavimo kambarį ir šiukšlinę, kad visi žinotų, kur mesti nuorūkas. Baigiamąjį žodį tarė gimnazijos direktorė Asta Burbienė.

Dvyliktokai liko patenkinti tokiu šauniu šimtadieniu, kuris buvo surengtas jų garbei. Kalbinti abiturientai gyrė vienuoliktokus, negailėdami jiems liaupsių.

„Šimtadienis buvo tikrai įdomus, gražiai papuošta salė, matėsi, kad vienuoliktokai įdėjo daug darbo. Šventė graži, ačiū jiems, kad taip pasistengė“, – džiaugsmingai kalbėjo Vaida Ruškytė.

Šimtadienį gyrė ir Valdas Varapnickas: „Įsimintina man atrodė viskas. Labiausiai patiko pati atmosfera, visų dvyliktokų draugiškumas ir bendravimas. Tokį vakarą visi tampame draugais.“

Gabrielė MALŪKAITĖ

„P. n.“ akademijos narė


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas