Pajūrio naujienos
Help
2017 Gegužė
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Orų prognozė
Dieną21°C debesuotumas 86 %
Naktį15°C debesuotumas 23 %
Apklausa

Ar pasigendate privačių maršrutinių taksi iš Kretingos į Palangą?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Jau 30 metų Rūdaičiuose rengiamą bėgimą, skirtą Vasario 16-ajai paminėti, šiais, jubiliejiniais bėgimo metais, pasveikino daugiau kaip 100 Kretingos seniūnijos bėgikų bei per 20 šeimų, propaguojančių aktyvų laisvalaikio leidimo būdą bei sveikatinimą.

Mergaičių, merginų ir moterų startas. Bėgimo mėgėjams buvo parengta 2,5 km ilgio trasa.

Kaip ir įprasta, bėgikai buvo suskirstyti pagal amžiaus grupes, kurių buvo keturios, vyrai ir moterys, berniukai ir mergaitės bėgo atskirai, šeimos bei sveiko gyvenimo būdo mėgėjai bėgo nelenktyniaudami.

I amžiaus grupėje (gimusių 2005 m. ir jaunesnių) pirmąsias vietas užėmė Mintėja Gudauskaitė (Žibininkai) ir Kotryna Viščiūnaitė (Kurmaičiai), antrą – Edita Grudzinskaitė ir trečią – Lėja Vertelytė. Abi mergaitės – iš Rūdaičių. II amžiaus grupėje (gimusių 2002-2004 m.) pirmąsias vietas užėmė Šarūnas Stumbra iš Vydmantų ir Greta Zastartaitė iš Tūbausių, antras buvo tūbausiškis Gytis Milkontas, trečias – Mėtas Matulevičius iš Žibininkų.

III grupėje (gimusių 1997-2001 m.) sėkmė lydėjo: I vietas užėmė Rokas Žilinskas iš Kurmaičių bei Vaidota Jašmontaitė iš Tūbausių, II v. – Edgaras Valužis (Kurmaičiai) ir Greta Sendravičiūtė (Tūbausiai), III v. – Egidijus Bučkus iš Kurmaičių ir Greta Ješmontaitė iš Tūbausių.

Vyriausi bėgimo dalyviai Ona Penelienė ir Jonas Benetis.

IV grupėje (gimusių 1996 m. ir vyresnių) geriausiai sekėsi: I v. pelnė Paulius Armaitis iš Rūdaičių ir Adelė Grubliauskienė iš Kretingsodžio, II v. – Vitalijus Anužis (Rūdaičiai) ir Jurgita Raišytė (Vydmantai), III v. – Egidijus Budginas iš Kretingsodžio ir Evelina Jakumaitė iš Kurmaičių.

Buvo apdovanoti vyriausi – 74-erių Ona Penelienė iš Rūdaičių bei tradicinio bėgimo iniciatorius 57-erių Jonas Benetis iš Kūlupėnų – ir jauniausi bėgikai – rūdaitiškiai vaikai 3 metų Vakarė Stonkutė ir pustrečių metų Vilius Anužis. Į bėgikų būrį įsiliejo Vydmantų gimnazijos penktokai, lydimi mokytojos Ingos Kutelienės, bei beveik 50 vyresnių šios gimnazijos mokinių. Pirmoji iš vydmantiškių distanciją įveikė Rugilė Augustauskaitė.

iena gausiausiai bėgime dalyvavusių Viščiūnų šeima

Bėgimo organizatorių dėmesio bei dovanų sulaukė bėgimą pamėgusios šeimos – bėgimo trasas išbandė: Armonaičiai, Verteliai, Žmoginai, Anužiai, Kazakevičiai, Masiliūnai (Rūdaičiai), Gedvilai, Jakumai, Viščiūnai (3 šeimos), Būdai iš Kurmaičių, Milkontai, Andrijaičiai, Kazakevičiai, Zastartai, Ješmontai, Serepinai iš Tūbausių, Šunokai ir Matulevičiai iš Žibininkų, Drungilai iš Ankštakių, Vazbiai iš Kretingsodžio. Kartu su šeimomis sveikatinimą propagavo ir Rūdaičių mokyklos sporto būrelis, vadovaujamas Andriaus Butkaus.

Bėgimo dalyvius pasveikino rajono Savivaldybės administracijos direktorius Virginijus Domarkas, Kretingos seniūnas Antanas Gedminas, bėgimo iniciatorius Jonas Benetis bei kiti, renginį vedė Kretingos r. kultūros centro Rūdaičių skyriaus meno vadovė Sigita Šimkutė, jai talkino jaunieji rūdaitiškiai saviveiklininkai, organizaciniais renginio reikalais rūpinosi Kretingos seniūnijos sporto organizatorius Romas Valinskis.

„P. n.“ informacija


Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba (LŽŪKT) TheATRIUM Nacionalinė rajonų ir miestų laikraščių leidėjų asociacija Spaudos, radio ir televizijos rėmimo fondas
Visos teisės saugomos. © 2006-2014 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas