Pajūrio naujienos
Help
2018 Birželis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se3101724
Orų prognozė
Dieną20°C debesuotumas 1 %
Naktį17°C debesuotumas 5 %
Apklausa

Ar rajono valdžia turėtų pasirūpinti vaikų vasaros poilsiu?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Jau 30 metų Rūdaičiuose rengiamą bėgimą, skirtą Vasario 16-ajai paminėti, šiais, jubiliejiniais bėgimo metais, pasveikino daugiau kaip 100 Kretingos seniūnijos bėgikų bei per 20 šeimų, propaguojančių aktyvų laisvalaikio leidimo būdą bei sveikatinimą.

Mergaičių, merginų ir moterų startas. Bėgimo mėgėjams buvo parengta 2,5 km ilgio trasa.

Kaip ir įprasta, bėgikai buvo suskirstyti pagal amžiaus grupes, kurių buvo keturios, vyrai ir moterys, berniukai ir mergaitės bėgo atskirai, šeimos bei sveiko gyvenimo būdo mėgėjai bėgo nelenktyniaudami.

I amžiaus grupėje (gimusių 2005 m. ir jaunesnių) pirmąsias vietas užėmė Mintėja Gudauskaitė (Žibininkai) ir Kotryna Viščiūnaitė (Kurmaičiai), antrą – Edita Grudzinskaitė ir trečią – Lėja Vertelytė. Abi mergaitės – iš Rūdaičių. II amžiaus grupėje (gimusių 2002-2004 m.) pirmąsias vietas užėmė Šarūnas Stumbra iš Vydmantų ir Greta Zastartaitė iš Tūbausių, antras buvo tūbausiškis Gytis Milkontas, trečias – Mėtas Matulevičius iš Žibininkų.

III grupėje (gimusių 1997-2001 m.) sėkmė lydėjo: I vietas užėmė Rokas Žilinskas iš Kurmaičių bei Vaidota Jašmontaitė iš Tūbausių, II v. – Edgaras Valužis (Kurmaičiai) ir Greta Sendravičiūtė (Tūbausiai), III v. – Egidijus Bučkus iš Kurmaičių ir Greta Ješmontaitė iš Tūbausių.

Vyriausi bėgimo dalyviai Ona Penelienė ir Jonas Benetis.

IV grupėje (gimusių 1996 m. ir vyresnių) geriausiai sekėsi: I v. pelnė Paulius Armaitis iš Rūdaičių ir Adelė Grubliauskienė iš Kretingsodžio, II v. – Vitalijus Anužis (Rūdaičiai) ir Jurgita Raišytė (Vydmantai), III v. – Egidijus Budginas iš Kretingsodžio ir Evelina Jakumaitė iš Kurmaičių.

Buvo apdovanoti vyriausi – 74-erių Ona Penelienė iš Rūdaičių bei tradicinio bėgimo iniciatorius 57-erių Jonas Benetis iš Kūlupėnų – ir jauniausi bėgikai – rūdaitiškiai vaikai 3 metų Vakarė Stonkutė ir pustrečių metų Vilius Anužis. Į bėgikų būrį įsiliejo Vydmantų gimnazijos penktokai, lydimi mokytojos Ingos Kutelienės, bei beveik 50 vyresnių šios gimnazijos mokinių. Pirmoji iš vydmantiškių distanciją įveikė Rugilė Augustauskaitė.

iena gausiausiai bėgime dalyvavusių Viščiūnų šeima

Bėgimo organizatorių dėmesio bei dovanų sulaukė bėgimą pamėgusios šeimos – bėgimo trasas išbandė: Armonaičiai, Verteliai, Žmoginai, Anužiai, Kazakevičiai, Masiliūnai (Rūdaičiai), Gedvilai, Jakumai, Viščiūnai (3 šeimos), Būdai iš Kurmaičių, Milkontai, Andrijaičiai, Kazakevičiai, Zastartai, Ješmontai, Serepinai iš Tūbausių, Šunokai ir Matulevičiai iš Žibininkų, Drungilai iš Ankštakių, Vazbiai iš Kretingsodžio. Kartu su šeimomis sveikatinimą propagavo ir Rūdaičių mokyklos sporto būrelis, vadovaujamas Andriaus Butkaus.

Bėgimo dalyvius pasveikino rajono Savivaldybės administracijos direktorius Virginijus Domarkas, Kretingos seniūnas Antanas Gedminas, bėgimo iniciatorius Jonas Benetis bei kiti, renginį vedė Kretingos r. kultūros centro Rūdaičių skyriaus meno vadovė Sigita Šimkutė, jai talkino jaunieji rūdaitiškiai saviveiklininkai, organizaciniais renginio reikalais rūpinosi Kretingos seniūnijos sporto organizatorius Romas Valinskis.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas