Kretingos „Minija“ Tauragėje įvykusiame turnyre atstovavo ir laimėjo: priekyje (iš kairės) Darius Grigaitis, Sigitas Beniušids, Robertas Kratavičius, Juozas Macys, stovi – Egidijus Bacevičius, Rimantas Macius, Marius Semėnas, Audrius Tolis, Mindaugas Alksnys, Andrius Piekus.

Kretingos „Minijos“ veteranai, vadovaujami Rimanto Maciaus, dalyvavo veteranų 35+ futbolo „8x8“ turnyre Tauragės mero taurei laimėti. Jame, be turnyro šeimininkų ir kretingiškių, dalyvavo gan stiprios Telšių „Džiugo“, Plungės „Babrungo“, „Šilutės veterano“, Kybartų „Sveikatos“, Gargždų „Bangos“ ir Klaipėdos miesto futbolo veteranų komandos.

Komandos žaidė dviejuose pogrupiuose. Kretingos „Minijai“ pavyko nugalėti visas pogrupio komandas: 2:0 kretingiškiai laimėjo prieš „Šilutės veteraną“ – abu įvarčius įmušė Mindaugas Alksnys, tokiu pat – 2:0 – rezultatu laimėta prieš Kybartų „Sveikatą“ – įvarčius pelnė Robertas Kratavičius ir Egidijus Bacevičius, Telšių „Džiugą“ kretingiškiai nugalėjo 2:1 (įv. Darius Grigaitis ir Egidijus Bacevičius).

Užėmusi I vietą pogrupyje „Minija“ susitiko su kito pogrupio nugalėtoja Tauragės „Tauro“ veteranų komanda. „Finalas buvo labai kovingas, tačiau turnyro šeimininkus mums pavyko nugalėti“, – teigė komandos vadovas Rimantas Macius.

Finalo įvarčių autoriai – Darius Grigaitis ir Audrius Tolis. Geriausiu komandos žaidėju pripažintas patikimai „Minijos“ vartus saugojęs Sigitas Beniušis. Kretingos „Minija“ iškovojo ne tik pereinamąją Tauragės mero taurę – laimėjimą primins ir įspūdinga antroji taurė, be to, minijiečiai veteranai buvo apdovanoti 500 Eur piniginiu prizu, kas buvo didžiulė staigmena.

„Jį greičiausiai panaudosime sporto inventoriui įsigyti, – teigė komandos vadovas R. Macius, kurio pastebėjimu, vyrai, kuriems ne visada pavyksta susirinkti į treniruotes, parodė tikrai gerą rezultatą. – Rezultatui įtakos, manau, daro ir tai, kad mūsų veteranai turi galimybę varžytis rajono futbolo pirmenybėse, dalis kretingiškių varžosi ir uostamiestyje rengiamose varžybose.“

Savo sportinę sėkmę Kretingos „Minijos“ veteranai žada išbandyti ir Lietuvos veteranų futbolo Žemaitijos zonos pirmenybėse.