Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Kretingos „Minijos“ veteranai išlieka ištikimi futbolui ir savo miesto, rajono vardą garsina šalies futbolo veteranų pirmenybėse.

Rytoj Kretingos veteranų komanda „Minija“ Šiauliuose varžysis dėl Lietuvos futbolo veteranų pirmenybių nugalėtojų vardo.

Kretingos „Minija“ – Žemaitijos zonos nugalėtoja ir lyderė, nugalėjusi Gargždų, Tauragės ir jungtinę Plungės-Telšių komandas, ne tik laimėjo Žemaitijos zonos pirmenybes, bet ir iškovojo teisę tęsti savo pasirodymą: susitikime su Aukštaitijos zonos II v. laimėtoja Ukmergės „Vienybės“ komanda ją kretingiškiai nugalėjo 2:1. Įvarčių autoriai – Irmantas Medutis ir Gvidas Juška.

„Pusfinalio susitikimą žaidėme turėdami aikštės pranašumą – žaidėme namuose, palaikomi saviškių sirgalių“, – Kretingos veteranų komandos „Minija“ vadovas Rimantas Macius pasidžiaugė, kad komandai šiemet pavyko pakilti laipteliu aikščiau: praėjusiais metais kretingiškiai buvo treti, šiemet – jau užsitikrino II v. „Tačiau norisi pakovoti ir dėl nugalėtojų vardo, juolab kad komandoje turime pajėgių žaidėjų, atstovavusių ne tik Kretingos „Minijai“, bet ir „Atlantui“, „Žalgiriui“, „Palangai“, – komandą pristatė jos vadovas. Šiauliuose Kretingos „Minijos“ veteranų laukia dvikova su Alytaus „Dainavos“ veteranais, Aukštaitijos regiono lyderiais.