Palangos „Kuršių“ garbę „7bet-NKL“ (Nacionalinėje krepšinio lygoje) gina ir Kretingoje išugdytas krepšininkas Tadas Budrys.

Spalio 14 d. Povilo Šakinio treniruojami Palangos „Kuršiai“ išvykoje 72:66 (20:17; 20:21; 15:14; 17:14) palaužė Mažeikių „Mažeikius“ (1 pergalė, 3 pralaimėjimai) ir iškovojo antrąją paeiliui pergalę „7bet-NKL“.

Šios rungtynės klostėsi atkakliai, II kėlinį „Kuršiai“ po legionieriaus D. Hanes’o metimo nutolo (12 min. 26:19), įpusėjus kėliniui priekyje jau buvo aikštės šeimininkai mažeikiškiai (14 min. 28:34), bet po dviejų kėlinių Palangos „Kuršiai“ pirmavo – 40:38. Po pertraukos ir toliau nė vienai komandai nepavyko nutolti, ir tapo aišku, kad rungtynių nugalėtojas spręsis joms baigiantis. Likus kiek mažiau negu 3 min., „Mažeikių“ komanda dar pirmavo – 61:63, bet per likusį laiką D. Hanes’o ir K. Sapiegos vedami „Kuršiai“ išsprendė situaciją ir pasiekė pirmą pergalę varžovų aikštėje.

Palangos „Kuršiai“: Tadas Kararinas (7/10 dvitaškiai, 9 atk. kamuoliai, 21 naud. balas) – 18, Karolis Sapiega (5/9 dvitaškiai, 10 atk. kamuolių) – 14, Derekas Lawrence’as Hanes’as (5/6 baudos, 5 rez. perdavimai, 3 per. kamuoliai) – 11, Herkus Kumpys (6 atk. kamuoliai, 3 per. kamuoliai) – 9, Ernestas Jaškus ir Tadas Budrys (4/6 dvitaškiai) – po 8, Justas Žiubrys.

Spalio 16 d. Palangos „Kuršiai“ namuose 85:88 (23:13; 18:25; 22:28; 22:22) turėjo pripažinti Kauno „Žalgirio-II“ (1 pergalė, 3 pralaimėjimai) komandos pranašumą. Palangos komanda galingai pradėjo rungtynes ir po E. Jaškaus tritaškio, aidint I kėlinio sirenai, susikrovė 10 taškų persvarą – 23:13. Antrą kėlinį iniciatyvą jau perėmė varžovai, kurie greitai panaikino skirtumą ir patys keletą kartų išsiveržė į priekį, o po dviejų kėlinių šeimininkai turėjo trapią 3 taškų persvarą – 41:38. Trečią kėlinį rungtynių svarstyklės ir toliau svyravo tai vienos, tai kitos komandos naudai, o po jo 3 taškų persvarą jau turėjo kauniečiai – 66:63. Ketvirtą kėlinį ir toliau nė vienai komandai nesisekė nutolti nuo varžovų, komandas daugiausiai skyrė 4 taškai, o svečiai į priekį išsiveržė likus žaisti 26 sek. – 87:85. Kitoje aikštės pusėje iniciatyvos ėmėsi rezultatyviausias lygos žaidėjas D. Hanes’as, bet jo metimas buvo netikslus, o pražanga sustabdytas svečių puolėjas Dominykas Butka pataikė tik vieną baudos metimą – 85:88. „Kuršius“ dar kartą bandė išgelbėti legionierius D. Hanes’as, bet jo tritaškis skriejo pro šalį. Ir, nors Palangos atstovai norėjo pražangos, teisėjai jos neužfiksavo, ir šeimininkams teko palikti aikštę nuleistomis galvomis. Po šio savaitgalio „Kuršiai“ su dviem pergalėmis ir dviem pralaimėjimais dalijasi VI–VIII vietomis turnyro lentelėje.

Palangos „Kuršiai“: Derekas Hanes’as (5/11 dvitaškiai, 3/10 tritaškiai, 6/8 baudos, 4 rez. perdavimai) – 25, Herkus Kumpys (5/9 tritaškiai) – 22, Ernestas Jaškus (4/5 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 4 rez. perdavimai) –14, Tadas Kararinas (4/6 dvitaškiai, 6 atk. kamuoliai) – 8, Justas Žiubrys (7 naud. balai) – 5.

Spalio 21 d. Palangos „Kuršiai“ žais išvykoje su Vilniaus „Perlo energija“ (3 pergalės, 2 pralaimėjimai), o spalio 23 d. 16 val. namuose priims Šakių „Vytį“ (4 pergalės).

Palangos „Kuršių“ vyr. trenerio Povilo Šakinio komentaras: „Pirmos rungtynės mums nesusiklostė puolime, bet dėl geros gynybos pasiekėme pergalę. Šeštadienio rungtynėse pradžia buvo gera, bet rungtynių pabaigoje, manau, suveikė nuovargis. Nors ir pralaimėjome, vaikinai kovėsi, džiaugiuosi už įdėtas pastangas ir norą kovoti.“