Kretingos „Minija B“ komanda, treniruojama Martyno Vilucko, pasiekė dar vieną pergalę KLFF III lygoje, Klaipėdoje 3:2 (0:2) palaužę „EDM Statybos-Sendvario“ ekipos pasipriešinimą. Per pirmą kėlinį įvarčiais pasižymėjo varžovai, kurie po Karolio Tendžio ir Roberto Rimučio įvarčių pirmą kėlinį pirmavo 0:2. Antrą kėlinį „Minijos B“ komanda sužaidė gerokai kokybiškiau ir po 62-ą min. pelnyto Roko Šipalio, 70-ą min. – Žilvino Lukošiaus ir 87-ą min. – Edvino Girdenio pergalingo įvarčio išsaugojo viltis pakovoti dėl KLFF III lygos nugalėtojų vardų. Likus dvejoms rungtynėms, rezervinė Kretingos komanda jau užsitikrino medalį, bet per likusius du susitikimus sužinos galutinę vietą turnyro lentelėje.

Kretingos „Minijos B“ komandai atstovavo: Deivydas Gedvilas (vartininkas ir kapitonas), Gustas Gumbaravičius, Aidas Pipiras, Laurynas Bauža, Rokas Šipalis, Shogo Osawa, Edvinas Girčys, Jokūbas Pocius, Ernestas Daugintis, Damian Aleks Train, Edvinas Girdenis, Žilvinas Lukošius, Kornelijus Šalnis, Aronas Zakarauskas, Mantas Elzbergas.