Kėdainiuose įvyko Lietuvos kiokušin karatė U-16 čempionatas, kuriame dalyvavo ir „Shodan“ mokyklos sportininkai. Šiame čempionate dalyvavo 8 kovotojai iš Kretingos, kuriems pavyko parsivežti 3 medalius.

Čempionatui pasibaigus: priekyje (iš kairės) Živilė Bružaitė, Erika Petrikaitė ir Kamilė Zubavičiūtė: antroje eilėje – treneris Lukas Kubilius, Klaidas Andriukaitis, Augustas Pocius, Edvinas Čiunka, Vilius Pinikas, Vėjas Urbonavičius.

Merginų grupėje svorio kategorijoje iki 60 kg Erika Petrikaitė, laimėjusi net 4 kovas, tapo Lietuvos čempione. Erika aštuntfinalyje laimėjo prieš Martyną Komskytę iš klubo „Taurus“, ketvirtfinalyje nugalėjo Kamilę Rožnytę iš klubo „Energija“, pusfinalyje įveikė Rimą Dulko iš klubo „Atemi“, o finale užtikrintai laimėjo prieš Giedrę Senikaitę iš klubo „Osu“.

Vaikinų grupėje svorio kategorijoje iki 75 kg Klaidas Andriukaitis ketvirtfinalyje nugalėjo Šarūną Micę iš klubo „Budora“, pusfinalyje užtikrintai įveikė Andrių Cukanovą iš klubo „Saulės ženklas“, o finale susitiko su savo klubo nariu Titu Špėgiu. Finalinėje šodaniečių kovoje, teisėjų sprendimu, laimėjo Titas Špėgis, Klaidas tapo Lietuvos jaunučių vicečempionu.

Kata merginų rungtyje Živilė Bružaitė aštuntfinalyje laimėjo prieš Aną Malininą, ketvirtfinalyje nugalėjo Kristiną Mackelaitę, pusfinalyje laimėjo prieš Augustę Uleckaitę, tačiau finale stipriau pasirodė Urtė Banytė. Živilė Bružaitė tapo Lietuvos jaunučių kata vicečempione.

Garbingai kovojo, tačiau prizininkais netapo: Kamilė Zubavičiūtė, Vilius Pinikas, Edvinas Čiunka, Vėjas Urbonavičius, Augustas Pocius.

Iškovoję prizines vietas Erika, Klaidas ir Živilė tapo Lietuvos rinktinės nariais ir Kretingos bei Lietuvos garbę gins Europos čempionate, kuris šiais metais įvyks lapkričio 13–14 dienomis Oradea mieste Rumunijoje.

„Shodan“ trenerių teigimu, šiam čempionatui buvo nuosekliai ir intensyviai rengiamasi – nepaisant visų karantino suvaržymų kovotojai neprarado motyvacijos, sportavo po 5–6 kartus per savaitę. „Džiaugiamės tokiais puikiais auklėtinių pasiekimais – prizininkai tapo Lietuvos rinktinės nariais, iškovota kelialapių į Europos čempionatą, o bronzos laimėtojai tapo Lietuvos rinktinės kandidatais ir komandinėje įskaitoje yra viena stipriausių rinktinių“, – visos trenerių komandos nuotaiką perdavė Lukas Kubilius.