„7bet-NKL“ naujienos

• 2022-11-08

Lapkričio 3 d. Kretingos „Kretinga-VR Servisas“ išvykoje 87:84 (17:27; 15:26; 27:17; 28:14) palaužė Šilutės „Šilutę“ (5 pergalės, 4 pralaimėjimai). Rungtynių pradžia Kretingos komandai nieko gero nežadėjo: puikiai rungtynes pradėję šeimininkai po dviejų kėlinių sukaupė net 21 taško persvarą (20 min. 32:53). IV kėlinį kretingiškiai jau žaidė sėkmingiau ir varžovų persvarą sumažino perpus – 59:70. Įpusėjus IV kėliniui po R. Nacio dvitaškio rezultatas tapo lygus (34 min. 72:72); lygus jis buvo ir prasidėjus paskutinei rungtynių minutei, bet lemiamą metimą, likus 3 sek. iki rungtynių pabaigos, tritaškiu pelnė M. Mažeika. Varžovai atsakyti nebesugebėjo, ir kretingiškiai šventė dramatišką pergalę, leidusią varžovus aplenkti turnyro lentelėje.

Šiose rungtynėse „Kretingai-VR Servisui“ atstovavo: Maksymas Lutsenko (3/7 tritaškiai, 5 atk. kamuoliai) – 19, Martynas Mažeika (3/7 tritaškiai, 5 atk. kamuoliai, 7 rez. perdavimai, 27 naud. balai) – 18, Valerij Anisimovas (7/8 dvitaškiai, 7 atk. kamuoliai, 20 naud. balų) – 15, Modestas Jurkaitis (4 rez. perdavimai) – 12, Rytis Zabita (4/5 dvitaškiai) ir Edgaras Danys (4/6 dvitaškiai, 3 per. kamuoliai) – po 8, Raidas Nacius (5 atk. kamuoliai, 10 naud. balų) – 4, Mantvydas Žukauskas – 3.

Lapkričio 5 d. kretingiškiai vėl išvykoje 82:86 (26:20; 13:18; 24:25; 19:23) turėjo pripažinti Mažeikių „M Basket“ (3 pergalės, 6 pralaimėjimai) komandos pranašumą. Aikštėje nuo pat pirmos iki paskutinės rungtynių minutės užvirė nuožmi kova, tad ir rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis IV kėlinio minutėmis. Prasidedant paskutinei rungtynių minutei Artūras Jomantas vienu taikliu baudos metimu padidino šeimininkų persvarą iki 4 taškų (79:83). Likus žaisti 43 sek. Kretingos komandą ir vėl traukė Martynas Mažeika, pataikęs sudėtingą tritaškį ir sumažinęs skirtumą iki minimalaus (82:83). Varžovų komanda atsakė savo sėkminga ataka po Edi Sidanovičiaus dvitaškio (82:85). Kretingos komanda savo atsakymui turėjo 20 sekundžių, M. Lutsenko paskubėjo atakuoti iš toli, metimas tikslo nepasiekė, o kamuolį atkovojęs Ginas Mulevičius taikliu baudos metimu įtvirtino pergalę. „Kretinga-VR Servisas“ su 5 pergalėmis ir 4 pralaimėjimais šiuo metu užima IV turnyro lentelės vietą.

Kretingos „Kretinga-VR Servisas“: Rytis Zabita (13/14 dvitaškiai, 6 atk. kamuoliai, 30 naud. balų) – 29, Martynas Mažeika (4/7 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai) – 20, Maksymas Lutsenko, Raidas Nacius (4 rez. perdavimai) ir Valerij Anisimovas – po 7, Modestas Jurkaitis (3/3 dvitaškiai, 8 rez. perdavimai, 5 per. kamuoliai, 15 naud. balų) – 6, Mantvydas Žukauskas (4 rez. perdavimai) – 4, Edgaras Danys – 2.

Lapkričio 3 d. Palangos „Kuršiai“ apgynė namų tvirtovę 90:86 (20:19; 28:27; 15:16; 27:24), palaužę turnyrinės lentelės kaimyną Vilkaviškio „Perlą“ (5 pergalės, 5 pralaimėjimai). Rungtynės lygiai vyko iki pat IV kėl., prasidėjus priešpaskutinei rungtynių minutei šeimininkai įgijo 8 taškų persvarą (90:82) ir, nors paskutinę minutę taškus rinko tik svečiai iš Vilkaviškio, pergalę vis dėlto šventė „Kuršiai“.

„Kuršiai“: Ernestas Jaškus (4/7 dvitaškiai, 3/7 tritaškiai, 5 atk. kamuoliai, 26 naud. balai) – 22, Reggie Clark’as (4 rez. perdavimai) ir Danilo Sokolenko (4/5 dvitaškiai, 6/6 baudos, 6 atk. kamuoliai, 4 rez. perdavimai, 25 naud. balai) – po 17, Tadas Kararinas (10 atk. kamuolių) – 12, Arminas Bergaudas – 8, Tadas Budrys (4 atk. kamuoliai) – 6.

Lapkričio 5 d. „Kuršiai“ pratęsė sėkmingą etapą ir išvykoje, 78:73 (24:12; 15:19; 18:15; 21:27) nugalėję Joniškio „Delikatesą“ (2 pergalės, 7 pralaimėjimai). Nors „Kuršiai“ didžiąją rungtynių dalį ir kontroliavo rungtynes, bet pabaigoje teko pakovoti norint išlaikyti pergalę – varžovai, likus pustrečios minutės, sumažino atsilikimą iki 3 taškų (38 min. 70:67). „Kuršiai“ vis dėl to sėkmingiau sužaidė rungtynių pabaigą ir pasiekė svarbią pergalę. Po trečios iš eilės pergalės ir penktos bendrai per 10 sužaistų rungtynių palangiškiai užima VI–VII vietomis.

Palangos „Kuršiai“: Mantas Litvinas (6/9 tritaškiai, 6 atk. kamuoliai) – 18, Tadas Kymantas (2/4 tritaškiai) – 14, Tadas Budrys (9 atk. kamuoliai) – 11, Justin’as Young’as (6/6 baudos, 16 atk. kamuolių, 4 rez. perdavimai, 3 blokai, 31 naud. balas) – 11, Reggie Clark’as (5/7 baudos, 4 rez. perdavimai) – 9.

Kretingiškių laukia du rimti iššūkiai: lapkričio 10 d. „Kretinga-VR Servisas“ susitiks su vienais lyderių Kauno „Žalgiriu-II“ (9 pergalės), o lapkričio 12 d. – su praėjusių metų finalininke Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (7 pergalės, 2 pralaimėjimai). Savo ruožtu Palangos „Kuršiai“ lapkričio 10 d. 18.30 val. namuose priims „Šilutę“, o lapkričio 12 d. laukia išvykos rungtynės su Mažeikių „M Basket“.