Ar praneštumėte apie narkotikų vartojimą anonimiškai tel. 8 700 60777?

Spalio 13 d. Kretingos „Kretinga-VR servisas“, treniruojama Arimanto Mikaločiaus, Klaipėdoje 92:59 (29:9; 25:18; 18:9; 20:23) sutriuškino Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“ (4 pralaimėjimai) ir pasiekė pirmąją šio sezono pergalę. Kretingiškiai puikiai pradėjo rungtynes ir jau po I kėlinio pirmavo 20 taškų, o iki pertraukos jį dar labiau padidino (20 min. 54:27). Baigiantis IV kėliniui komandas skyrė ir 45 taškai (85:40), bet per likusį laiką varžovams pavyko sušvelninti skirtumą.

Šiose rungtynėse Kretingos „Kretingai-VR servisui“ atstovavo: Maksym Lutsenko (4/9 dvitaškiai, 5 rez. perdavimai) – 18, Martynas Mažeika (8/8 baudos) – 15, Rytis Zabita (7/10 dvitaškiai, 14 atk. kamuolių, 29 naud. balai) – 14, Valerij Anisimov (5/8 dvitaškiai, 8 atk. kamuoliai, 4 blokai) – 12, Edgaras Danys (2/4 tritaškiai, 7 atk. kamuoliai, 4 rez. perdavimai) – 10, Raidas Nacius (3/4 tritaškiai, 5 rez. perdavimai) – 9, Gintaras Beniušis (2/3 tritaškiai) – 8, Mantvydas Žukauskas (6 rez. perdavimai) – 6, Modestas Jurkaitis (8 atk. kamuoliai, 4 rez. perdavimai, 6 per. kamuoliai, 15 naud. balų) ir Eisvydas Petkus. Spalio 15 d. kretingiškiai sostinėje 97:85 (20:26; 31:22; 19:19; 27:18) palaužė Vilniaus „Rytą-II“ (1 pergalė, 3 pralaimėjimai). Šių rungtynių II kėlinį šeimininkai buvo pavojingai nutolę (14 min. 24:34), bet svečiai nesutriko ir po dviejų kėlinių pirmavo – 51:48. Atkakli kova vyko iki pat IV kėlinio vidurio, komandas tuo metu skyrė tik vienas taškas (34 min. 81:80), bet kretingiškiai rungtynes užbaigė spurtu 14:5 ir lėmė rungtynių baigtį. Dvi pergales per trejas rungtynes pasiekusi „Kretinga-VR Servisas“ užima V turnyrinės lentelės vietą.

„Kretinga-VR Servisas“: Maksimas Lutsenko (5/10 dvitaškiai, 5/6 tritaškiai, 8 atk. kamuoliai, 25 naud. balai) – 26, Martynas Mažeika (5 atk. kamuoliai, 7 rez. perdavimai) ir Raidas Nacius (4/6 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai) – po 17, Rytis Zabita (8/11 dvitaškiai, 9 atk. kamuoliai) – 16, Mantvydas Žukauskas ir Valerii Anisimov (4/9 dvit., 4 blok.) – po 8, Modestas Jurkaitis (7 rez. perdavimai, 4 per. kamuoliai) – 3, Edgaras Danys – 2.

Spalio 13 d. Palangos ,,Kuršiai“ namuose priėmė Šakių „Vyčio-VDU“ (2 pergalės) komandą ir po dramatiškos kovos 78:80 (20:19; 13:21; 27:22; 18:18) turėjo pripažinti varžovų pranašumą. Permainingai vykusiose rungtynėse savo šansą laimėti turėjo ir viena, ir kita komandai, „Kuršiai“, įpusėjus IV kėliniui dar pirmavo – 72:71, likus žaisti 41 sekundei svečiai turėjo 3 taškų persvarą – 77:80. Likus žaisti vos 3 sekundes Ernestas Jaškus stojo prie baudų metimo linijos, pataikė pirmą baudos metimą, specialiai prametė antrą ir kamuolį puolime pavyko atkovoti kretingiškiui Tadui Budriui, bet jo paskutinę sekundę pratęsimą išplėšti galėjęs dvitaškis tikslo nepasiekė.

Palangos „Kuršiai“: Reggie Clark‘as (9 atk. kamuoliai, 7 rez. perdavimai) – 17, Tadas Kararinas (4/5 dvitaškiai, 2/6 5 atk. kamuoliai) – 16, Mantas Litvinas (2/6 tritaškiai) – 10, Ernestas Jaškus (7/10 baudos) – 9, Justin‘as Young‘as (4/6 dvitaškiai, 7 atk. kamuoliai) – 8, Tadas Budrys (3/5 dvitaškiai) – 6. Spalio 15 d. ,,Kuršiai“ išvykoje susitiko su praėjusių metų finalininkais Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (3 pergalės, 1 pralaimėjimas) ir pralaimėjo 63:80 (17:13; 21:19; 14:24; 11:24) bei patyrė trečią pralaimėjimą iš eilės. Pavyzdingai kovoję „Kuršiai“ po II kėlinių dar buvo priekyje (20 min. 38:32), bet po pertraukos varžovai pagerino savo žaidimą ir persvėrė rezultatą savo naudai (30 min. 52:58). IV kėlinį varžovai pradėjo dar vienu spurtu 12:0 ir, susikrovę solidžią persvarą (52:70), iškovojo pergalę. Pergale sezoną pradėję, bet tris iš eilės nesėkmes patyrę „Kuršiai“ šiuo metu užima XII turnyrinės lentelės vietą.

„Kuršiai“: Mantas Litvinas (2/5 tritaškiai) – 15, Tadas Budrys (2/3 tritaškiai, 5 atk. kamuoliai) – 12, Reggie Clark’as (2/4 tritaškiai) – 8, Tadas Kymantas (4 rez. perdavimai) – 7.

Spalio 20 d. 18.30 val. Palangoje Kretingos „Kretinga-VR servisas“ su Palangos „Kuršiais“ susitiks tarpusavyje, spalio 22 d. kretingiškiai išvykoje kausis su Kauno r. „Atletu“ (1 pergalė, 3 pralaimėjimai), o „Kuršiai” tą dieną namuose 16 val. susitiks su Telšių „Telšiais“ (4 pergalės).