Pajūrio naujienos
Help
2022 Gruodis
Pi 5121926
An 6132027
Tr 7142128
Ke18152229
Pe29162330
Še310172431
Se4111825
Apklausa

Ar žinote, kas sieks mero pozicijos Kretingos rajone?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Apklausa

Balsuokite už „Pajūrio naujienų“ 2022-ųjų Metų žmogų!

Paulius VAINEIKIS
Gabrielė STONKUTĖ
Eldoradas BUTRIMAS
Vytautas GRYKŠAS
Brigita BARKAUSKAITĖ
Jonas DRUNGILAS
Aida MIKUTIENĖ
Šarūnas KASMAUSKAS
Birutė VISKONTIENĖ
Komentarų topas

Stiprina ryšius su Lemborku (2 komentarai)

LT LithuaniaBuratinas
2022-07-27 20:42:03
Kai nesuprantu žodžių reikšmių, pasitikrinu žodyne. Taigi, ponai ir ponios, žodis "Delegacija - (lot. delegatio - pasiuntimas, paskyrimas): 1. grupė išrinktų ar paskirtų atstovų delegatų, kuriuos vyriausybė, įstaiga arba organizacija įgaliojo atstovauti jos interesams kongrese, posėdyje, suvažiavime arba vesti derybas; 2. ekon. teis. kreditoriaus teisių perleidimas kitam asmeniui.".
Šitam straipsniui aktuali pirma reikšmė. Gal kas galėtų paaiškinti, kas paskyrė/išrinko/įgaliojo atstovauti savivaldybėms interesams pirmąją ponią, mero patarėją ir mero vairuotoją? Meras save pasiskyrė pats, kaip žinia.
Ar Kretingos rajone nebėra nei vieno meno kolektyvo, ansamblio, šokių ar muzikinės grupės, tinkamos parodyti kaimyninėje valstybėje? O gal meras su žmona ir jo patarėjas atliko šiuolaikinio meno kūrinį "Tryse Bedronkoje". Vairuotojas, suprantam, kad tik vežė, o va kiti garbingi delegatai, kokias funkcijas atliko?? Mero patarėjas gal dar susikalbėjimo, nes Lenkijoje rusiškai prabilti turbūt šiame geopolitiniame laike nefasonas, lieka gestais arba per vertėją. Tai gerbiama redakcija, ar galite paviešinti ketinimų protokolo turinį, ir kokia kalba jis buvo parengtas?
Tauta nori atsakymų, pabodo vaikščioti tamsybėse.
LT LithuaniaDarosi įdomu:
2022-07-28 13:16:31
"...kartu su Lemborko miesto savivaldybės vadovais apdovanojo nusipelniusius lemborkiečius".Tarybos nariai turėtų paklausi gerbiamo mero, kokiomis dovanomis jis apdovanojo"nusipelniusius lemborkečius".Ar čia turima omenyje tik tai, kad lenku meras leido susidaužti saviškiams su mūsų meru taurėmis?
Jūsų vardas,pavardė:

Trumpas komentaras:

WWW.PAJURIONAUJIENOS.COM pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.

WWW.PAJURIONAUJIENOS.COM privalo informuoti specialiąsias Lietuvos tarnybas apie įžeidžiančių, smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokią neapykantą skatinančių komentarų autorių duomenis. O taip pat gali tai padaryti savo iniciatyva.

Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas