Dvejetų kategorijos nugalėtojai ir prizininkai: (iš kairės) Vytautas Ročys, Aloyzas Rumbutis, Arvydas Venslauskas, Kazys Stankus, Darius Drakšas ir Aleksandras Girdenis

Salantų gimnazijos sporto salėje 12-a geriausių mūsų rajono stalo tenisininkų varžėsi dėl nugalėtojų vardų asmeninėse ir dvejetų pirmenybėse.

Tai – Kazys Stankus, Arvydas Venslauskas, Robertas Bertašius, Vytautas Ročys, Aloyzas Rumbutis, Aloyzas Vasiliauskas, Darius Drakšas, Henrikas Beniušis, Astijus Beniušis, Aleksandras Girdenis, Maratas Stankevičius, Paulius Dobrovolskis. Pirmenybes suorganizavo Kretingos rajono stalo teniso klubas, kuriam vadovauja Vytautas Ročys.

Asmeninėse pirmenybėse žaidėjai pagal pajėgumą, arba Lietuvos reitingą, buvo suskirstyti į du pogrupius po 6 žaidėjus. Iš pogrupių į finalinį ketvertą pateko po du geriausiai sužaidusius tenisininkus, tai yra Kazys Stankus, Arvydas Venslauskas, Robertas Bertašius, Vytautas Ročys. Finale vyko atkakli kova – kiekvienas jų galėjo tapti rajono nugalėtoju. Geriausiai sekėsi A. Venslauskui, kuris 3:0 įveikė K. Stankų ir V. Ročį bei 3:2 – R. Bertašių ir tapo Kretingos rajono asmeninių pirmenybių nugalėtoju. Kiti trys rajono tenisininkai R. Bertašius, V. Ročys, K. Stankus finale surinko vienodai taškų: patyrė po du pralaimėjimus ir iškovojo po vieną pergalę. Todėl teko skaičiuoti laimėtų ir pralaimėtų setų santykį tarpusavyje: K. Stankus 3:0 laimėjo prieš R. Bertašių bet 2:3 pralaimėjo V. Ročiui ir tapo II vietos laimėtoju. V. Ročys 3:2 laimėjo prieš K. Stankų, bet 2:3 pralaimėjo R. Bertašiui ir tapo III vietos laimėtoju. R. Bertašius 3:2 laimėjo prieš V. Ročį, bet 0:3 pralaimėjo K. Stankui, tad liko ketvirtas.

Asmeninių rajono stalo teniso pirmenybių nugalėtojas ir prizininkai: (iš kairės) Vytautas Ročys, Arvydas Venslauskas ir Kazys Stankus

Į finalinį ketvertą nepatekę dalyviai tęsė kovas paguodos turnyre. Asmeninių pirmenybių paguodos turnyrą laimėjo Darius Drakšas, antras – A. Girdenis, trečias – A. Rumbutis, ketvirtas – H. Beniušis, penktas – A. Vasiliauskas, šeštas – P. Dobrovolskis, septintas – M. Stankevičius, aštuntas – A. Beniušis.

Dėl dvejetų nugalėtojų vardų kovojo 6 poros. Jos buvo suskirstytos į du pogrupius. Iš jų į finalą pateko po dvi geriausius rezultatus pasiekusias poras:

K. Stankus-A. Venslauskas, V. Ročys-A. Rumbutis, R. Bertašius-H. Beniušis, D. Drakšas-A. Girdenis. Finaliniame ketverte atkakliausia kova vyko tarp K. Stankus-A. Venslausko ir V. Ročio-A. Rumbučio dvejetų. Prireikė net penkių setų, kad išsiaiškintų nugalėtojus: jais tapo K. Stankus ir A. Venslauskas, 3:2 įveikę V. Ročio ir A. Rumbučio dvejetą. Dėl III v. D. Drakšas ir A. Girdenis 3:1 įveikė R. Bertašių ir H. Beniušį dėl V vietos A. Vasiliauskas ir M. Stankevičius nugalėjo A. Beniušio-P. Dobrovolskio dvejetą.

Visi dalyviai buvo apdovanoti prizais, o prizines vietas užėmę tenisininkai – medaliais ir taurėmis.