„7bet-NKL“ naujienos

• 2021-12-21

Gruodžio 16 d. „Kretingos“ komanda, treniruojama Arimanto Mikaločiaus 92:81 (21:23; 25:16; 19:20; 27:22) nugalėjo Joniškio „Delikatesą“ (5 pergalės, 17 pralaimėjimų) ir nutraukė penkių pralaimėjimų iš eilės seriją. Šiose labai svarbiose rungtynėse „Kretinga“ pirmavo didžiąją rungtynių dalį, bet varžovai IV kėlinį grėsmingai priartėjo (76:73). Sėkmingiau likusias 3 minutes sužaidė A. Mikaločiaus auklėtiniai, kurie sugebėjo laimėti didesniu skirtumu negu pralaimėjo pirmą ratą (88:98).

Šiose rungtynėse Kretingos „Kretingai“ atstovavo: Eimantas Žilius (10/14 dvitaškiai, 9 atk. kamuoliai) – 24, Aidas Viskontas (4/8 tritaškiai, 4 rez. perdavimai) – 17, Rokas Šimkevičius (6 rez. perdavimai) – 12, Rytis Zabita (4/9 dvitaškiai, 8 atk. kamuoliai, 3 per. kamuoliai) – 10, Spenser’is Mitchell’as (4/5 dvitaškiai, 5 rez. perdavimai) ir Domininkas Matutis (3/4 tritaškiai, 4 rez. perdavimai) – po 9, Haroldas Saprykinas – 7, Kornelijus Stonkus – 4, Edgaras Preibys.

Palangos „Kuršiai“ savo ruožtu išvykoje 67:88 (22:19; 17:18; 22:29; 6:22) turėjo pripažinti II vietoje žengiančių „Gargždų“ (18 pergalių, 4 pralaimėjimai) komandos pranašumą. Palangiškiai sėkmingai kovėsi pirmuosius du kėlinius, II kėlinį netgi turėjo 9 taškų persvarą – 39:30, bet patyrę varžovai iki pertraukos sumažino atsilikimą iki 2 taškų – 39:37. „Kuršius“ šiose rungtynėse pražudė tragiškai sužaistas IV kėlinys, kurio metu varžovai leido pelnyti vos 6 taškus, ir skirtumas tarp komandų tapo triuškinantis. Palangos „Kuršiai“: Derek’as Hanes’as (7/10 dvitaškiai, 4/6 tritaškiai, 25 naud. balai) – 27, Tadas Kararinas (2/4 tritaškiai) – 10, Karolis Sapiega (4/5 dvitaškiai) – 9, Tadas Budrys – 7, Justas Žiubrys – 2.

Gruodžio 17 d. „7bet-NKL“ savaitės rungtynėse „Kretingos“ komanda 63:96 (22:28; 10:25; 15:28; 16:15) patyrė skaudų „Šilutės“ (11 pergalių, 11 pralaimėjimų) komandos dūrį. Pirmą kėlinį komandos keitėsi sėkmingomis atakomis, o pamario ekipa šiame susitikime tolti pradėjo II kėlinio pabaigoje, kai įgijo 21 taško persvarą – 53:32. „Kretinga“ ir III kėlinį pralaimėjo 13 taškų, tad paskutinis kėlinys tapo visišku formalumu.

„Kretinga“: Domininkas Matutis (3/7 tritaškiai, 7/8 baudos, 6 atk. kamuoliai, 7 rez. perdavimai, 22 naud. balai) – 16, Rokas Šimkevičius (2 per. kamuoliai) – 10, Haroldas Saprykinas ir Rytis Zabita (4/7 dvitaškiai, 8 atk. kamuoliai) – po 8, Eimantas Žilius, Sprenser’is Mitchell’as (8 atk. kamuoliai) ir Lukas Polekauskas – po 7, Kornelijus Stonkus ir Aidas Viskontas.

Geriau gruodžio 18 d. susiklostė Palangos „Kuršių“ komandai, treniruojamai Povilo Šakinio. Ji paskutinėse šių metų rungtynėse namuose 62:58 (10:13; 16:8; 18:15; 18:22) nugalėjo Kauno rajono „Atletą“ (11 pergalių, 10 pralaimėjimų).

Palangos „Kuršiai“: Derek’as Hanes’as (3/4 tritaškiai, 6 atk. kamuoliai, 6 rez. perdavimai) – 19, Karolis Sapiega (5/6 baudos, 8 atk. kamuoliai, 5 rez. perdavimai, 26 naud. balai) – 14, Tadas Kararinas ir Ernestas Jaškus – po 9, Tadas Budrys (4 atk. kamuoliai) – 4. „Kretinga“ gruodžio 21 d. sužais atidėtas rungtynes su Kauno rajono „Atletu“, o tada pirmenybes pratęs jau kitais metais sausio 6 d. 18 val. rungtynėse su Klaipėdos „Neptūnu-Akvaservis“ (4 pergalės, 18 pralaimėjimų), o Palangos „Kuršiai“ 18.30 val. namuose priims Telšių „Telšius“ (17 pergalių, 4 pralaimėjimai).